Connect with us

Świat

Błogosławiony Carlo Acutis ukazał się swojej cioci w niezwykły sposób po jego śmierci

Published

on

Matka beatyfikowanego 10 października w Asyżu powiedziała Charlesowi Acutisowi w wywiadzie dla francuskiej agencji prasowej AFP, że wkrótce po śmierci syna dowiedziała się od swojej siostry, że trzyma w ręku psa, którego nigdy wcześniej nie widział. .

Zdaniem agencji dobitnie pokazuje to, że nastolatek z Włoch, który w przyszłości może być patronem internetu, również kochał zwierzęta. Było to bardzo w duchu świętego Franciszka, w którego rodzinnym mieście został pochowany, a teraz pobłogosławiony.

Matka chłopca, która zmarła w 2006 roku w wieku 15 lat, rozmawiała z AFP o psie Billy, który należy do jej siostry. – Carlo nigdy go nie widział. Przed śmiercią powiedział mi, że da mi znak istnienia nawet po śmierci. I właściwie, Gdy tylko umarł, zadzwoniła do mnie moja siostra i powiedziała: „We śnie widziałem Carla Billy’ego trzymającego w rękach”.

Beatyfikacja zmarłego na białaczkę 12 października 2006 roku w Monza koło Mediolanu w wieku 15 lat, Charles Acutis, który ofiarował swoje cierpienia za Kościół katolicki i Papieża, odbiła się echem na całym świecie. Na przykład w Japonii, gdzie katolicy stanowią niewielką część populacji, media społecznościowe stale informowały o tym wydarzeniu.

Tworzymy dla Ciebie DEON.pl

Tutaj możesz nas wesprzeć.

READ  Nowa Zelandia: Sąd skazał sprawcę masakry w Christchurch. Pierwsze takie zdanie w historii
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *