Connect with us

technologia

Subskrybenci Xbox Live Gold Series X i Xbox One mają do dyspozycji dwie nowe darmowe gry

Published

on

v

Subskrybenci Xbox Live Gold na Xbox Series X i Xbox One mogą pobrać dwie nowe darmowe gry. Niestety, dla posiadaczy zupełnie nowych Series X lub Series S żadna z gier nie jest grą nowej generacji, raczej jedna jest grą na konsolę Xbox One, a druga jest grą na konsolę Xbox 360, w obie gry można grać na Series X i Series S dzięki wstecznej kompatybilności. .

W szczególności subskrybenci Xbox Live Gold mogą teraz pobrać oba KLOCKI LEGO Indiana Jones i Uzależnienie od pływaniaale tylko przez ograniczony czas. Pierwsza z nich jest bezpłatna do 30 listopada, a druga do 15 grudnia. Po upływie tych dat każda gra powróci do swoich normalnych cen. Jednak po pobraniu obie gry są na stałe dodane do Twojej biblioteki, o ile masz aktywną subskrypcję Xbox Live Gold, która jest wymagana do uzyskania dostępu do tych gier.

Możesz przeczytać więcej o obu grach i obejrzeć zwiastuny dla pary poniżej:

LEGO INDIANA JONES: „Buduj, walcz i uciekaj z kłopotów! Zagraj we wszystkie trzy klasyczne filmy o Indianie Jonesie i przeżyj ponownie swoje ulubione przygody Indy w zabawnych światach LEGO. Odkrywaj i odkrywaj – walcz z wrogami, rozwiązuj zagadki i szukaj największych skarbów na świecie. „

Uzależnienie od pływania: Swimsanity! To podwodna strzelanka dla wielu graczy z pełnymi akcji trybami kooperacji i rywalizacji, wszystkie obsługiwane przez grę online i lokalną. Wcielasz się w naszego bohatera Mooba, który dzierży różnorodne unikalne ulepszenia i broń, aby się do niej dostać. przeżyć ten wodny świat. „

Jak wspomniano wcześniej, te gry są dostępne bezpłatnie tylko dla subskrybentów Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Wszyscy pozostali gracze Xbox Series X, Xbox Series i Xbox One muszą zapłacić pełną cenę.

READ  Oppo, Qualcomm i Ericsson sprzedają sieć 5G SA Vodafone w Niemczech, Telecom News, ET Telecom

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Xbox – w tym najnowsze informacje o Xbox Series X i Xbox Series S – Tutaj lub sprawdź poniższe linki:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *