Connect with us

technologia

42 najlepsze oferty na laptopy w Cyberponiedziałek i oferty biura domowego (2021)

Published

on

42 najlepsze oferty na laptopy w Cyberponiedziałek i oferty biura domowego (2021)

Laptop powierzchniowy 4

Zdjęcie: Microsoft

Microsoft, Najlepsza oferta

Z wersją AMD Surface Laptop 4 firmy Microsoft (7/10, zaleca WIRED). To solidny, dobrze zbudowany laptop z ładnym ekranem 3:2, który zapewnia dodatkową przestrzeń do czytania i pracy nad dokumentami. Oferowane są również inne, mocniejsze i droższe konfiguracje AMD. Sprawdź to nasz przewodnik zakupu powierzchni dla kilku innych opcji.

Monitoruj oferty

Nic cię nie wzmocni Do pracy z domu Graj jak ogromny ekran. Poniższe monitory to najlepsze oferty na nasze ulubione.

27-calowy monitor do gier Samsung Odyssey G7 WQHD

Zdjęcie: Samsung

Amazonka, Najlepsza oferta

Z szybka częstotliwość odświeżania (144 Hz) i wsparcie dla Nvidia G-Sync i AMD FreeSync, ten zakrzywiony monitor zapewnia płynną grafikę. To najniższa cena, jaką widzieliśmy na tym monitorze i jest to świetna opcja, szczególnie dla graczy.

Amazonka, Najlepsza oferta

G3 to mały krok w dół od G7 powyżej, z rozdzielczością od Wide QHD do Full HD, ale nadal ma tę samą częstotliwość odświeżania, obsługę AMD FreeSync i kosztuje mniej niż połowę ceny.

To przyzwoity 24-calowy monitor IPS z możliwością montażu VESA o rozdzielczości 1080p. Cechą szczególną jest to, że ma wbudowaną kamerę internetową, którą można ukryć po użyciu. Wbudowane głośniki też są przyzwoite. Dzięki S4 nie potrzebujesz dodatkowej kamery internetowej ani głośnika, gdy próbujesz posprzątać biurko. Pamiętaj tylko, że kamera internetowa nie sprawdza się dobrze w pomieszczeniach o słabym oświetleniu.

Oferty dotyczące sieci i routerów

Nieważne jak szybki jest Twój internet… może być szybszy. Aktualizacja routera to jeden z najlepszych sposobów na poprawę korzystania z Internetu w domu. Poniżej znajdują się nasze ulubione, ale koniecznie sprawdź nasz przewodnik Przyspiesz swój domowy internet, i nasze Najlepsze systemy routerów siatkowych Instrukcje dotyczące dalszych sugestii.

Netgear Orbi AX4200

Zdjęcie: Netgear

Nie testowaliśmy routera do gier Nighthawk XR1000 firmy Netgear, ale podobno oferuje imponujące prędkości, aplikacje na iOS i Androida oraz obsługę Wi-Fi 6.

cel, Najlepsza oferta

System Nest Mesh firmy Google to Łatwy w użyciu i zapewnia dobre krycie. Brakuje mu wsparcia dla nowego standardu Wi-Fi 6, ale w tym przedziale cenowym to wciąż dobry zakup. Jeśli nie masz dużo miejsca, pojedyncza jednostka (tylko router) 139 USD na Amazon (30 USD zniżki).

Netgear, Best Buy (2-Pack za 330 $)

Netgear Orbi AX4200 to nasz ulubiony System siatek do dużych domów. Konfiguracja nie jest łatwa, ale na szczęście wystarczy to zrobić tylko raz. Kiedy skończysz, będziesz mieć system, który z łatwością pokryje duże przestrzenie i zapewnia bardzo dobre prędkości, a węzły satelitarne są prawie tak szybkie, jak główny router.

Oferty mebli

W pełni biurko Jarvis

Zdjęcie: kompletne

Przetestowaliśmy wszystkie poniższe krzesła i biurka, o których możesz przeczytać więcej w naszym Sprzęt do domowego biura Podręcznik.

W pełni, Amazonka

To nasze ulubione biurko stojące z napędem. Może przechowywać cztery ustawienia wysokości i ma ekologiczny bambusowy blat. Istnieje również wiele sposobów na dostosowanie go do własnych upodobań.

Oddział (użyj kodu BFCM przy kasie)

To zmotoryzowane biurko stojące jest drogie, ale jest to również jedno z najbardziej eleganckich i najbardziej eleganckich biurek, jakie testowaliśmy. Ma zasięg od 25 do 52 cali i jest otwór, przez który można poprowadzić kable. Oddział jest sprzedawany w całej witrynie, z Krzesła 20 USD taniej, i jest 120 USD zniżki na pakiet krzeseł biurowych.

Metalowe biurko Magnus Secretlab jest drogie i ciężkie, ale twój wewnętrzny schludny maniak pokocha, jak sprawia, że ​​zarządzanie kablami jest dziecinnie proste. Redaktor recenzji Julian Chokkattu mówi, że Magnus sprząta bałagan w kablach i zapewnia spokój ducha. Czytać więcej tutaj.

Amazon (kliknij przycisk kuponu), Flexispot (231 USD)

Jest to prawdopodobnie najlepszy stół z wysokimi barami, jaki mogą uzyskać pieniądze. Redaktor recenzji Julian Chokkattu miał go w swojej sypialni przez ostatni rok i chociaż instrukcje instalacji nie są najlepsze, za każdym razem działa tak, jak w reklamie. Są ustawienia wysokości, stosunkowo płynny silnik do podnoszenia i opuszczania biurka, i nie wydaje się to w żaden sposób tanie.

READ  Demony wypełzają ze strychu Europy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *