Connect with us

technologia

Najlepsze oferty na telewizory: Zaoszczędź na Toshiba Fire TV, Samsung i Sony

Published

on

Ta historia jest częścią Przewodnik po prezentach świątecznych 2020, Wybór prezentów CNET z poradami ekspertów, recenzjami i rekomendacjami dotyczącymi najnowszych prezentów technologicznych dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jeśli w międzyczasie przegapiłeś dużo oglądania w telewizji Amazon Prime Day 2020, Best Buy Cię obejmuje. Sprzedawca elektroniki oferuje obecnie zniżki na wiele modeli telewizorów, które klienci Prime Day mogą znać – w tym zniżki na telewizory Amazon Fire TV Edition firm Toshiba i Insignia. Best Buy ma również ceny detaliczne na urządzenia Samsung i nadal oferuje zniżki na jeden z naszych ulubionych telewizorów Sony.

Znaczące rabaty na telewizory Best Buy znajdują się poniżej. Jak zawsze, ceny i stan magazynowy mogą ulec zmianie bez powiadomienia, ale były poprawne w momencie publikacji.

Najlepsza oferta

Weź wszystko, co powiedzieliśmy powyżej o tym 32-calowym modelu, zmień markę na Insignia i rozszerz ją na 55-calową. Głównym powodem rozważenia tego zestawu jest to, czy naprawdę lubisz Alexa Voice – w przeciwnym razie Sugerowalibyśmy odpowiednik TCL Rokuco teraz kosztuje tyle samo. W obu przypadkach spodziewamy się lepszych ofert na telewizory 50- i 55-calowe bliżej Czarnego Piątku.

Sarah Tew / CNET

65-calowy telewizor XBR-X900H to pierwszy telewizor na tej liście, który sprawdziliśmy. Ma najniższą cenę w historii w porównaniu z pierwotną ceną katalogową wynoszącą 1600 USD i jest teraz tylko o 100 USD więcej niż konkurencyjna seria TCL 6. Ten doskonały Sony oferuje system operacyjny Android TV, a także doskonałą jakość obrazu i łączność nowej generacji, która przewyższa Roku i inne niedrogie urządzenia – w samą porę na nowe. Xbox Series X. i PlayStation 5. Jasne, to duży wzrost ceny w stosunku do dwóch powyższych, ale oszczędności też są duże.

READ  Gry PlayStation Now Leaked zawierają ogromny dodatek

Przeczytaj naszą recenzję Sony XBR-65X900H.

Najlepsza oferta

Samsung ma w sprzedaży w Best Buy kilka stosunkowo drogich telewizorów „lifestyle’owych”, w tym Serif, Sero i taras, ale ten ma dla nas najbardziej praktyczny sens. Ramka naśladuje obraz na ścianie, w komplecie z jednym wbudowany sklep artystyczny oraz zdolność wyczuwania ruchu w przestrzeni w celu wyświetlenia sztuki po wejściu. Nawet jego sprzedaż jest znacznie droższa niż typowy telewizor 65 cali – i nie działa tak dobrze, jak powyższy Sony – ale artysta w tobie może mieć inne priorytety.

Toshiba

To najtańszy 43-calowy telewizor w sprzedaży z systemem Amazon Fire TV. Podobnie jak inne, wbudowana Alexa to największa funkcja dostępna na pilocie – i podobnie jak inne, które polecamy Zamiast tego wersja Roku za mniej więcej tę samą cenę. Oba są telewizorami o rozdzielczości 1080p, a nie 4K, ale ten rozmiar utrudnia odróżnienie.

Zauważ, że my sprawdziłem poprzednią wersję telewizora z linkiem poniżej, ale spodziewamy się, że będzie to w zasadzie to samo.

Toshiba

Co to jest? Czy nadal chcesz mieć 43-calowy telewizor 4K? Zapraszamy. Ta Toshiba jest w zasadzie taka sama jak powyższa wersja 1080p, z wyjątkiem wyższej rozdzielczości i ceny wyższej o 40 USD. Obecnie Model Roku 4K na Amazon jest o 10 dolarów tańszy.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.