Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Nowy wygląd polskiej platformy VOD.PL

Published

on

Ringier Axel Springer Polska zaprezentował nową wersję swojej platformy VOD.PL, która została wyprodukowana we współpracy z polską firmą Redge Technologies, wcześniej znaną jako Atende Software.

Nowa odsłona serwisu VOD.PL będzie obsługiwać najważniejsze platformy końcowe oraz oferować na nich atrakcyjny UX i UI aplikacji. Dostęp do filmów i seriali z bazy VOD.PL jest zapewniony przez okres wskazany w ofercie. Nowa odsłona serwisu VOD.PL oferuje nowoczesny odtwarzacz wideo oraz wyszukiwarkę dostępnych tytułów. Nawigacja została zaprojektowana tak, aby użytkownik jak najszybciej mógł znaleźć poszukiwane treści. Kolejną nowością jest możliwość zapisywania wybranych filmów i seriali na liście ulubionych.

Dotychczasowy system logowania został zastąpiony bezpieczną i intuicyjną autoryzacją świadczoną przez autorską usługę O! Account Ringier Axel Springer. Zapewnia dostęp nie tylko do VOD.PL, ale także do wielu innych serwisów, usług i ofert za pomocą jednego loginu i hasła.

Widzowie mogą korzystać z nowej wersji VOD.PL w przeglądarkach internetowych oraz aplikacjach na Androida lub iOS. Aplikacje wyposażone są również w funkcję obsługi Google Chromecast, a kolejnym krokiem będzie udostępnienie dedykowanych aplikacji VOD.PL na telewizory z systemami Android TV, Samsung TV oraz LG webOS.

Piotr Slubowski, szef segmentu VOD, Ringier Axel Springer Polska, tak skomentował rozwój: „Wierzę, że nowa wersja platformy VOD.PL będzie satysfakcjonująca dla naszych użytkowników. We współpracy skupiliśmy się na doświadczeniu odbiorców i wdrożeniu funkcjonalności, które sprawią, że nasz serwis stanie się przyjemniejszy w użytkowaniu. Wśród innowacji wyróżniamy intuicyjny interfejs użytkownika, nowoczesny odtwarzacz oraz nowy sposób autoryzacji.”

Przemysław Frasunek, członek zarządu Redge Technologies, dodał: „Jesteśmy dumni ze współpracy z liderem rynku w branży cyfrowej w Polsce. Serwis VOD.PL zawsze był wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o jakość i zakres biblioteki treści. Wierzymy, że odnowienie tej technologii przyczyni się do sukcesu rynkowego.”

READ  Senat odrzucił nowelizację ustawy o podziałach administracyjnych. Sejm znów był za tym

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *