Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Nobl9 otwiera biuro w Poznaniu, Polska

Published

on

Start niezawodności oprogramowania z zespołem założycielskim z Google wita 40 polskich inżynierów w nowym biurze na Nowym Rynku

POZNAŃ, Polska, 13 października 2021– (PRZEWÓD BIZNESOWY) – Nobl9, firma zajmująca się platformą niezawodności oprogramowania, ogłosiła dziś uroczyste otwarcie biura w Poznaniu, w którym do firmy dołączy 40 nowych inżynierów.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Sprawdź pełną wersję tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20211012006229/en/

(Zdjęcie: Business Wire)

Polski przedsiębiorca Marcin Kurc założył Nobl9 w 2019 roku. Po tym, jak jego poprzednia firma Orbitera została przejęta przez Google, Kurc osobiście doświadczył potęgi podejścia Google do niezawodności, zwanego Service Level Objectives (SLO). Kurc ​​​​i współzałożyciel Nobl9, Brian Singer, przyjęli swoją wizję tego, jak te podejścia do niezawodności w Google można dostosować do typowych przypadków użycia w firmach – a Nobl9 jest dziś pierwszą platformą SLO zaprojektowaną specjalnie dla zespołów DevOps i inżynierów niezawodności witryn.

Odpowiedni Badanie miast europejskich TechCrunch 2021, „Polska staje się głównym europejskim ekosystemem technologicznym, odnotowując rekordowe inwestycje i wzrost w ostatnich latach”. Według Raport z salonu„Polska od dawna znana jest również jako miejsce występowania puli wybitnych talentów deweloperskich – największej w Europie Środkowo-Wschodniej (401 tys., ponad dwa razy więcej niż zajmująca drugie miejsce Rumunia (139 tys.)).”

„Jesteśmy podekscytowani obecnością biura w Poznaniu i powitaniem w zespole Nobl9 najzdolniejszych polskich inżynierów” – powiedział Kurc, dyrektor generalny Nobl9. „Ze względu na polskie korzenie Nobl9 i fakt, że tak wielu naszych nowych pracowników pochodzi ze świetnych lokalnych uczelni, takich jak Politechnika Poznańska i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, sensowne było dla nas utrzymanie naszego nowego biura jak najbliżej nas źródłem talentu.”

O Nobl9

Nobl9, firma zajmująca się platformą niezawodności oprogramowania, dąży do szlachetnego dążenia do niezawodnego oprogramowania. Założona przez Marcina Kurca i Briana Singera, którzy dołączyli do Google dzięki przejęciu firmy Orbitera, Nobl9 pomaga programistom, praktykom DevOps i inżynierom niezawodności szybciej dostarczać niezawodną funkcjonalność dzięki zdefiniowanym programowo celom poziomu usług, które łączą monitorowanie i inne dane dotyczące rejestrowania i śledzenia z zadowoleniem użytkownika . i wskaźniki biznesowe. Firma jest wspierana przez Battery Ventures, CRV, Bonfire, Harmony, Resolute i Sorenson, a jej siedziba znajduje się w Bostonie z rozproszonym zespołem. Więcej na nobl9.com oraz w bezpłatnej bibliotece zasobów Nobl9.

READ  Protesty w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. „Nie zamkniesz nas wszystkich”

Zobacz wersję źródłową na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211012006229/en/

Łączność

Kontakt z mediami
Holly Halenbeck
Wspólny PR
650.919.4204
[email protected]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.