Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Niemcy, Austria i Polska otrzymają dwa nowe wydawnictwa Habanos

Published

on

Niemcy, Austria i Polska otrzymają dwa nowe wydawnictwa HabanosNowe Kupidyny z Romea i Julii zostały zaprezentowane przezCz Avenue, dystrybutor Habanos w Niemczech, Austrii i Polsce, podczas globalnej premiery na początku tego miesiąca w Buckeburgu w Niemczech. Cupidos to „Figurado” o średnicy pierścienia 148 mm x 55, które jest dostępne wyłącznie w sklepach La Casa del Habano i Habanos. Nowa wersja jest dostępna w pomalowanych pudełkach po 20 sztuk i jest już dostępna w sklepach.

Drugie cygaro trafia na rynki obsługiwane przez 5Cz Avenue to Hoyo de Monterrey Monterreyes nr 4. Cygaro o wymiarach 145 mm x 55 to edycja limitowana na rok 2021 i dostępne w pudełkach po 10 sztuk.

Ceny detaliczne ogłosiła także firma 5Cz Avenue w Intertabac, gdzie Cupidos sprzedawane są po 65 euro, a Monterreyes No.4 po 50 euro za patyk. Pierwsza partia trafi do sklepów La Casa del Habanos i Habanos Specialist, pozostałe sklepy otrzymają nowości w nadchodzących dniach.
Alexandre Avellar jest uważany za najważniejsze brazylijskie źródło odniesienia w dziedzinie cygar. W 2010 roku założył Conexão Tabaco/Tudo Sobre Charuto, wiodącą w kraju witrynę internetową z wiadomościami o cygarach. Pisze także dla wielu publikacji cygarowych na całym świecie. Został nominowany przez Habanos SA do trofeum „Membre Habano del Año” (Człowiek Roku Habanos) za komunikację na 15. i 16. Festiwalu Habanos. Podróżuje po całym świecie, relacjonując najważniejsze wydarzenia i promując kulturę palenia cygar.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *