Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Myśliwiec Oldham Mark Heffron może być ponownie użyty w Polsce

Published

on

Następna walka MARKA Heffrona może go sprowadzić do Polski.

Faworyt Oldham chce podreperować się po zwycięstwie w Wielkiej Brytanii z Denzelem Bentleyem w listopadzie w swoim bardzo oczekiwanym rewanżu.

Heffron byłby zachwycony szansą na trzecią walkę po pierwszym losowaniu, ale teraz wygląda na to, że mógłby wrócić do Europy.

29-letni mężczyzna wagi średniej nie jest obcy w podróżowaniu po kontynencie po walkach w wielu krajach na wczesnych etapach swojej kariery zawodowej.

Były wśród nich Irlandia, Hiszpania, Węgry, Holandia i Polska – jego druga walka w rankingach zawodowych to zwycięstwo w Olsztynie we wrześniu 2010 roku.

Heffron pochwalił menedżera Kevina Maree za pracę, jaką wykonał, aby zapewnić sobie kolejną szansę.

„Jest kwiecień i to w Polsce” – powiedział Kid Dynamite w wywiadzie dla British Boxers TV.

„Nie wiem jeszcze, czy to jest w 100 procentach, po prostu czekam, aby się dowiedzieć, ale mam nadzieję, że tak jest i wtedy mogę od razu tam wrócić.

„Pochodzi od mojego menadżera Kevina, jest on bardzo zajętym człowiekiem! Ciągle rozmawia przez telefon, zawsze szuka dla nas nowych rzeczy.

„Byłem tam i robiłem to w Europie i nie mogę się doczekać”.

Bentley jest celem długoterminowym, nawet jeśli Heffron przyznaje, że nie stoi na czele linii, aby zmierzyć się z posiadaczem pasa Lonsdale

Niepokonany wojownik Battersea ma bronić swojego brytyjskiego pasa wartego 160 funtów przed mistrzem Wspólnoty Narodów Felixem Cashem. Walkę zarządził British Boxing Board of Control.

Heffron wie, kto według niego wygrałby, gdyby para się spotkała, i jest gotowy do zbierania pionków.

„Miejmy nadzieję, że możemy rozpocząć trzecią walkę (z Bentleyem)” – powiedział zawodnik wyszkolony przez Michaela Jenningsa.

– Widzę, jak Denzel walczy z Felixem Cashem, a przynajmniej jest o tym mowa. Myślę, że to byłaby dobra walka, Cash by wygrał, a potem ja i Denzel możemy to powtórzyć.

READ  Rząd polski, pierwotny plan związków zawodowych dotyczący wycofania węgla do 2049 roku

„Jestem przekonany, że go pokonam. Zdecydowanie wygrałem pierwszą walkę i zawsze będę chciał tej trzeciej. ”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.