Connect with us

Najważniejsze wiadomości

MetrixLab startuje w Polsce | Aktualności

Published

on

MetrixLab startuje w Polsce |  Aktualności

POLSKA – Firma MetrixLab zajmująca się badaniami i analizami rynku otworzyła nowe biuro w Warszawie.

Biuro, które zostało otwarte 1 czerwca, jest pierwszym biurem MetrixLab w Europie Wschodniej i firma powoła zespół do wspierania biznesu w regionie.

Łukasz Głowacki (na zdjęciu) będzie kierował wzrostem i rozwojem biura, wcześniej pracował w Ipsos przez pięć lat w ocenie reklam i zdrowiu marki.

Paulina Borowska dołączyła do polskiego zespołu jako Senior Research Manager, Olga Mazurowska jako Senior Process Manager i Hubert Sulima jako Research Process Manager, wkrótce dołączy więcej współpracowników badawczych.

MetrixLab jest częścią Grupy Macromill i działa w około 90 krajach na całym świecie.

Jon Arthurs, dyrektor zarządzający ds. rozwoju europejskiego w MetrixLab, powiedział: „Nasze nowe biuro w Polsce jest ekscytującym posunięciem oferującym naszym lokalnym i regionalnym klientom lokalne wsparcie i wiedzę w zakresie promowania zrównoważonego, sprawiedliwego wzrostu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Łukasz dołączył do nas, aby poprowadzić ten rozwój w Polsce dzięki swojej szerokiej wiedzy branżowej i rozwiązaniach. Jego pasja i wiedza ekspercka w zakresie badań i marketingu jest wspaniałym uzupełnieniem naszego zespołu.”

READ  Wiza indyjska obywateli Peru, Polski, Singapuru i Portugalii
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *