Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Matty Cash po raz pierwszy w kadrze Polski

Published

on

Aston Villa Defender Matty Cash po raz pierwszy został powołany do polskiego składu.

Wniosek Casha o obywatelstwo polskie został podpisany w zeszłym miesiącu. Polska Federacja poinformowała, że ​​to Cash jako pierwszy skontaktował się z nimi, aby reprezentować kraj „dwa lub trzy lata temu”.

Sportowiec zgłoszone Cash chciał reprezentować kraj urodzenia swojej matki w 2019 roku, ponieważ 24-latek dążył do miejsca w kadrze Polski na Euro 2020.

„To bardzo ważny dzień dla mnie i mojej rodziny” – powiedział Cash w zeszłym miesiącu, kiedy podpisano jego wniosek o obywatelstwo.

„Mój wniosek o nadanie obywatelstwa polskiego został zatwierdzony przez polskie władze. Dziękuję prezydentowi, mojej rodzinie i innym osobom, które mi w tym pomogły.

„Czas na nowe wyzwania, zrobię co w mojej mocy dla tego kraju.”

Polska spotyka Andorę i Węgry w przyszłym miesiącu w eliminacjach do Mistrzostw Świata FIFA 2022 i zajął drugie miejsce w grupie I z trzema punktami straty Anglia.

Nie ma szans, aby Cash w najbliższym czasie zmierzył się ze swoim krajem urodzenia, ponieważ Anglia już zremisowała i pokonała Polskę w tym turnieju kwalifikacyjnym.

Cash, który przeszedł przez szeregi w Wycombe Wanderers i Nottingham Forest, nie reprezentował Anglii na poziomie młodzieży.

READ  Polska - Holandia. Kołtoń: Lewandowski, "koń", kapitan ... A co z Brzęczkiem?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.