Connect with us

Świat

Wszyscy musimy iść do Peppa Pig World, mówi brytyjski premier Johnson w policzku

Published

on

  • Johnson mówi biznesowi: Odwiedź Świat Świnek Peppa
  • Premier Wielkiej Brytanii zaniemówił, gdy notatki zostały pomieszane
  • Johnson mówi, że przekazał swoje punkty

LONDYN, 22 listopada (Reuters) – Brytyjski premier Boris Johnson na krótko zaniemówił w poniedziałek, kiedy stracił miejsce w notatkach podczas przemówienia, zanim zachwycił liderów biznesu anegdotą o swojej niedawnej wizycie w parku rozrywki Peppa Pig.

Johnson przeszukał swoje notatki, westchnął, powiedział „Blast it” i wielokrotnie mamrotał „Wybacz mi”, gdy na krótko przerwał przemówienie do Konfederacji Przemysłu Brytyjskiego w Port of Tyne w północnej Anglii.

Wyzdrowiał, opowiadał o technologicznych „jednorożcach”, a następnie odwiedził Peppa Pig World, park oparty na animowanym programie telewizyjnym dla dzieci o hałaśliwej różowej świni oraz jej przyjaciołach i rodzinie.

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać BEZPŁATNY nieograniczony dostęp do reuters.com

„Wczoraj, jak wszyscy musimy, poszedłem do Peppa Pig World” – powiedział Johnson dyrektorom zarządzającym. „Uwielbiałem to. Świat Świnek Peppa to dokładnie moje miejsce: ma bardzo bezpieczne ulice, dyscyplinę w szkołach”.

Johnson zapytał publiczność biznesmenów, którzy odwiedzili park rozrywki w Hampshire w południowej Anglii, którzy powiedzieli, że jest to największy świat Świnki Peppy na świecie i „idealny dla małych dzieci”.

„Jestem zaskoczony, że cię tam nie było” – powiedział Johnson dyrektorom, którzy nie odwiedzili parku, który oferuje różne przejażdżki dla młodych fanów Peppy.

Brytyjski premier Boris Johnson gestykuluje podczas przemawiania podczas dorocznej konferencji CBI w porcie Tyne w South Shields w Wielkiej Brytanii, 22 listopada 2021 r. Owen Humphreys / Pool przez REUTERS

„Kto by pomyślał, że świnia, która wygląda jak suszarka lub suszarka do włosów w stylu Picassa, świnia, która została odrzucona przez BBC, będzie teraz eksportowana do 180 krajów z parkami rozrywki w Ameryce i Chinach?”

READ  Podejrzany kłusownik zadeptany na śmierć przez słonie w RPA

W przemówieniu Johnson, który również skopiował samochód, powiedział liderom biznesu o tym, co nazywa zieloną rewolucją przemysłową. Powiedział również, że czasami zadaniem rządu powinno być „wyjść z głowy” i zmniejszyć regulacje i podatki.

Johnson był bezczelny, gdy dziennikarze pytali o przemówienie, mówiąc, że przedstawił to, czego chciał.

„Myślę, że ludzie zdobyli zdecydowaną większość punktów, które chciałem zdobyć” – powiedział Johnson. „Myślałem, że został dobrze przyjęty”.

Johnson miał kilka trudnych tygodni, krytykowany za radzenie sobie z „błotnym” kryzysem polegającym na płaceniu posłom za drugą pracę poza parlamentem i oskarżany o odwrócenie polityki dotyczącej szybkich pociągów i planów socjalnych. Kontynuuj czytanie

„Posłowie (konserwatywni) torysów obawiali się w zeszłym tygodniu, że numer 10 straci pozycję – nie jestem pewien, czy którykolwiek z nich poczuje się lepiej, oglądając dzisiejsze przemówienie” – powiedziała na Twitterze redaktorka polityczna BBC, Laura Kuenssberg.

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać BEZPŁATNY nieograniczony dostęp do reuters.com

Sprawozdawczość Guya Faulconbridge’a; Montaż dokonali Alistair Smout, Michael Holden i Catherine Evans

Nasze standardy: Zasady zaufania Thomson Reuters.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *