Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Marcin Bulka po przełomowym sezonie w OGC Nice celuje w koszulkę nr 1 Polski

Published

on

Marcin Bulka po przełomowym sezonie w OGC Nice celuje w koszulkę nr 1 Polski

Rozmawiać z Drużyna, Bramkarz OGC Nice Marcin Bulka (24 l.) powiedział, że jego celem jest zdobycie koszulki z numerem 1 dla reprezentacji Polski.

To był przełom dla Bulki, który na początku sezonu pokonał w Nicei Kaspera Schmeichela i zapewnił sobie koszulkę z numerem 1. Następnie duński bramkarz opuścił klub Orły, Oznacza to, że Bulka pozostaje niekwestionowanym wyborem pierwszego wyboru. Od tego czasu odnosi sukcesy i odegrał kluczową rolę w utrzymaniu 13 czystych kont w Ligue 1. Po stracie zaledwie 11 bramek w 20 meczach Ligue 1, Centrum fitness mają w tym sezonie najlepszą obronę we francuskiej najwyższej klasie rozgrywkowej.

Nicea jest w tym roku największym pretendentem do tytułu Paris Saint-Germain, a Bulka zamierza pomóc klubowi w osiągnięciu jego celów w tym sezonie.

Chcę osiągnąć nasze cele z Niceą. Zostały na to już tylko cztery miesiące. Mamy swój los w swoich rękach i nie chcę, żebyśmy się poddali” Bułka opowiadał Drużyna.

Bulka już w listopadzie oświadczył, że nie zamierza opuszczać klubu, ale teraz chce zrobić krok na poziomie międzynarodowym. „Chcę być numerem 1 w Polsce” powiedział. Bulka zadebiutował w Polsce 21 listopada, wchodząc na boisko w przerwie w meczu z Łotwą i zachowując czyste konto w wygranym 2:0 meczu. Zastąpienie doświadczonego Wojciecha Szczęsnego nie będzie łatwym zadaniem, ale Bulka z pewnością zapisał się w tym sezonie serią występów na najwyższym poziomie.

GFFN | Łukasza Entwistle’a

READ  Latająca flaga dla Anglii - Eliminacje do Mistrzostw Świata w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *