Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Korea i Polska wzmacniają współpracę branży finansowej

Published

on

Korea i Polska wzmacniają współpracę branży finansowej

Julia jest partnerem w praktyce cyfrowego ryzyka regulacyjnego i zgodności w PwC Singapore. Jest specjalistką ds. ryzyka i transformacji oraz doradza bankom, podmiotom zarządzającym aktywami, pośrednikom na rynkach kapitałowych i instytucjom non-FI w zakresie strategii i wdrażania transformacji cyfrowej, ryzyk i regulacji, kontroli i zarządzania.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu prowadziła przeglądy bankowości podstawowej, zgodności, ryzyka operacyjnego, programów transformacji finansowych, ładu korporacyjnego, ERM i audytów wewnętrznych. Klienci cenią jej partnerstwo, które pozwala jej łączyć fakty i wspólnie opracowywać pragmatyczne, szyte na miarę rozwiązania.

Przed objęciem obecnego stanowiska pełniła różne funkcje kierownicze na poziomie korporacyjnym, w tym dyrektora ds. bankowości prywatnej, nadzoru bankowego, ryzyka i zgodności oraz dyrektora ds. usług transformacji cyfrowej.

Poza pracą z klientami Julia aktywnie uczestniczy w zarządzie i mentoringu. Obecnie jest członkiem Rady Nadzorczej ISEAS (Instytutu Studiów Azji Południowo-Wschodniej), Rady Dyrektorów Urzędu ds. Budownictwa Budowlanego oraz Komisji ds. Zarządzania i Audytu Singapurskiej Fundacji Serca. Jest mentorką w Young Women Leadership Connection i Mentorshub.

READ  Wielka Brytania rozmieszcza w Polsce system obrony przeciwrakietowej Sky Sabre
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *