Connect with us

technologia

Twórcy WoW potwierdzają, że do Plunderstorm Battle Royale dołączą tria

Published

on

Twórcy WoW potwierdzają, że do Plunderstorm Battle Royale dołączą tria
Jamesa Lyncha

Ogłoszenie, że tajemniczy patch 10.2.6 do World of Warcraft przybierze formę samodzielnego Battle Royale Plunderstorm, dla wielu był szokiem. Na szczęście wydaje się, że od czasu premiery spotkał się on z przeważnie pozytywnym odzewem, więc Blizzard będzie rozszerzał swoją obecną ofertę.

W poście dot Twitterze/XTwórcy gry potwierdzili, że po resecie w przyszłym tygodniu do istniejących trybów Solo/Duo zostaną dodane kolejki trio. Starszy inżynier oprogramowania Orlando Salvatore powiedział tak na temat nadchodzącego rozszerzenia gry.

„Społeczność odegrała kluczową rolę w przekazywaniu opinii i pomaganiu w uczynieniu Plunderstorm tak wspaniałym, jak to tylko możliwe… Zdajemy sobie również sprawę, że solo i duety mogą być dla niektórych z Was nieco ograniczające.

„Począwszy od przyszłego tygodnia Trio będą dostępne w Plunderstorm. Jesteśmy tym bardzo podekscytowani i mamy nadzieję, że wszystkim się spodoba”.

Pierwotny plan wprowadzenia Solo i Duo miał przede wszystkim przetestować możliwości istotnego odejścia od utartej formuły WoW-a. Trio to kolejny krok w tym procesie, w miarę jak tryb stale rośnie.

Plunderstorm dał także początek Creator Royale, wydarzeniu, w którym dwóch twórców zawartości WoW próbowało zostać ostatnią drużyną, która przetrwała. Z łączną pulą nagród wynoszącą 50 000 dolarów, o tytuł rywalizowały wielkie nazwiska, takie jak Mr. GM, Guzu i Savix, a ostatecznie zwycięstwo przypadło francuskiemu duetowi Kenny’emu i Lapi.

READ  Najlepsze oferty tego weekendu: Xbox Series X/S w magazynie, karty microSD Samsung i nie tylko
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *