Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Kolejne Block Expo powraca do Polski

Published

on

Kolejne Block Expo powraca do Polski

Uwaga redakcyjna: Poniższa treść nie odzwierciedla poglądów ani opinii BeInCrypto. Służy wyłącznie celom informacyjnym i nie należy go interpretować jako porady finansowej. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych prosimy o przeprowadzenie własnego badania.

Next Block Expo, europejski festiwal Blockchain, przygotowuje się do powrotu do Warszawy w dniach 15 i 16 maja 2024 r. Wydarzenie będzie częścią Crypto Week, podczas którego stolica Polski stanie się epicentrum kryptowalutowych innowacji w Europie.

Organizatorzy chętnie zaprezentują rosnący potencjał Polski jako kolejnego dużego centrum kryptowalut. Polska, dzięki reputacji wysoko wykwalifikowanych deweloperów, cieszy się zainteresowaniem znanych marek, które otwierają w kraju swoje centra. Istnieje wiele aktywnych projektów i społeczności, które organizują wydarzenia poboczne podczas Polskiego Tygodnia Blockchain, które uzupełniają wydarzenie główne, Next Block Expo Warsaw 2024.

IV edycja, odbywająca się w Multikinie Złote Tarasy, gromadzi przez dwa dni ponad 2000 pasjonatów branży, ponad 140 wybitnych prelegentów oraz ponad 30 najnowocześniejszych marek i projektów Web3, aby przez dwa dni poznawać najnowsze trendy i prognozy w świecie Blockchain – Przestrzeń.

Prelegentami na konferencji będą przedstawiciele największych funduszy inwestycyjnych świata, w tym Miko Matsumura, komplementariusz w gumiCryptos oraz Robby Yung, dyrektor generalny ds. inwestycji w Animoca Brands.

Polski Tydzień Blockchain

Polski Tydzień Blockchain to przełomowe wydarzenie odbywające się po raz pierwszy w Polsce. Na cały tydzień Warszawa stanie się epicentrum kryptowalut, wypełnionym konferencjami, spotkaniami, warsztatami i imprezami, których kuratorami są dynamiczne społeczności i projekty. Tysiące entuzjastów Web3 odwiedzi miasto, aby nawiązać kontakty, uczyć się i czerpać inspirację.

Polski Tydzień Blockchainz głównym punktem targów Next Block Expo, jest kamieniem milowym pokazującym potencjał Polski do przekształcenia się w kolejny duży hub kryptowalutowy w Europie.

Po więcej informacji odwiedź: strona internetowa

READ  Polski Prezydent i Premier składają wizytę w Białym Domu z okazji 25. rocznicy przynależności Polski do NATO

Specjalny etap dla programistów

NBX od początku było wydarzeniem przyjaznym programistom. Pierwsza edycja zgromadziła prawie 200 deweloperów z Europy i świata. Tym razem organizatorzy chcą zaoferować jeszcze więcej, wprowadzając specjalną scenę deweloperską, przygotowaną we współpracy z Degen House.

Na tej scenie przez dwa dni będą odbywać się ekskluzywne warsztaty i wykłady dostosowane do potrzeb pasjonatów i budowniczych. Uczestnicy mają wyjątkową okazję, aby uzyskać wgląd w to, jak działają najbardziej innowacyjne projekty w branży i poszerzyć swoje sieci zawodowe.

Premiera filmu

Czwarta edycja naszego wydarzenia związana jest z halvingiem Bitcoina, znaczącym wydarzeniem, które odbywa się co 4 lata. Z tej okazji na gości czeka specjalny pokaz filmu edukacyjnego. Celem tej specjalnej demonstracji jest podkreślenie potęgi Bitcoina i podkreślenie znaczenia wydarzenia o halvingu zaplanowanego na maj 2024 r.

Różnorodne atrakcje programu

Wraz z rozwojem branży Next Block Expo umacnia swoją pozycję centrum innowacji, skupiającego pionierów i innowatorów w przestrzeni Web3.

NBX Warsaw 2024 oferuje kompleksowy program prezentacji i przemówień, uzupełniony ekscytującymi dyskusjami i warsztatami. Uczestnicy mogą spodziewać się szczegółowych dyskusji na różne tematy, w tym DeFi, Metaverse, NFT, gry, prywatność, skalowanie, giełdy, kapitał wysokiego ryzyka, pozyskiwanie funduszy, kwestie prawne/podatkowe, płatności, bezpieczeństwo i marketing.

Możliwości networkingu

NBX oferuje niezrównane możliwości nawiązywania kontaktów i tworzy platformę bezpośredniej wymiany z liderami branży, potencjalnymi partnerami i pracownikami. Wszyscy uczestnicy otrzymują wyłączny dostęp do aplikacji NBX, dzięki której mogą rozmawiać i planować spotkania indywidualne w dedykowanej strefie networkingowej.

Wyróżnienie za wybitne osiągnięcia: Nagrody w 8 kategoriach

Wydarzenie obejmuje ceremonię wręczenia nagród NBX. Niezwykłe projekty i innowacyjne koncepcje z obszaru Web3 nagradzane są w 8 różnych kategoriach.

Aby uzyskać więcej informacji, zapytać prasę lub zapewnić sobie miejsce na kolejnym wydarzeniu, odwiedź stronę strona internetowa.

READ  Kraje bałtyckie i Polska wściekłe na „antynatowskie” komentarze Babisza – EURACTIV.com

O wystawie Next Block

Next Block Expo (NBX) – Europejski Festiwal Blockchain to jedno z największych europejskich wydarzeń Web3, odbywające się w sercu europejskich węzłów Web3: Berlinie i Warszawie. NBX skupia pod jednym dachem unikalną mieszankę ekspertów, konstruktorów, inwestorów, handlowców i organów regulacyjnych, promując niezrównane możliwości tworzenia sieci dzięki technologii.

Zastrzeżenie

Ten artykuł zawiera informację prasową pochodzącą z zewnętrznego źródła i niekoniecznie odzwierciedla poglądy lub opinie BeInCrypto. Zgodnie z wytycznymi Trust Project, BeInCrypto zobowiązuje się do przejrzystej i bezstronnej sprawozdawczości. Czytelnikom zaleca się niezależną weryfikację informacji i skonsultowanie się ze specjalistą przed podjęciem jakichkolwiek decyzji na podstawie treści niniejszego komunikatu prasowego. Należy pamiętać, że nasze Warunki, Polityka prywatności i Zastrzeżenia zostały zaktualizowane.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *