Connect with us

Gospodarka

IBM przejmuje Waeg, partnera Salesforce, w celu uzupełnienia umowy 7Summits

Published

on

IBM przejmuje Waeg, partnera Salesforce, w celu uzupełnienia umowy 7Summits
Berlin: International Business Machines Corp. (IBM) ogłosił we wtorek, że przejął Waeg, partnera konsultingowego Salesforce Inc., w ramach kontraktu, który rozszerzy jego możliwości i wesprze strategię chmury hybrydowej i sztucznej inteligencji (AI).

Przejęcie firmy Waeg z siedzibą w Brukseli, obsługującej klientów w całej Europie, uzupełnia styczniowe przejęcie 7Summits przez IBM, amerykańską firmę konsultingową specjalizującą się w oprogramowaniu do zarządzania klientami Salesforce.

Podoba ci się ta historia?

Otrzymuj e-mail z najnowszymi wiadomościami technicznymi dnia w mniej niż 5 minut!

Proszę czekać…

„Siła Waeg w zakresie usług doradczych Salesforce będzie kluczem do tworzenia inteligentnych przepływów pracy, które umożliwią naszym klientom dotrzymanie kroku zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom klientów i pracowników” – powiedział Mark Foster, wiceprezes IBM Services and Global Business Services.

Waeg zatrudnia zespół 130 „Waegerów” w takich lokalizacjach jak Belgia, Dania, Francja, Irlandia, Polska, Portugalia i Holandia.

Warunki transakcji, która podlega zwyczajowym warunkom zamknięcia i której zamknięcie oczekuje się w tym kwartale, nie zostały ujawnione.

READ  Konferencja prasowa Prezesa Glapińskiego potwierdza zmianę trendów w Polsce | Pstryknąć
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *