Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Estonia, Rumunia i Polska są następne w kolejce na żywo na kasetach – escYOUnited

Published

on

Dziś wznowiono wydawanie Live na taśmach i zbliżamy się do zakończenia wydawania wszystkich zatwierdzonych Na żywo na taśmie Nagrania. Macedonia Północna skończyłem wczoraj linię i wyszedłem Estonia, Rumunia oraz Polska następny w kolejce i na szczęście udało nam się też zdobyć te trzy.

Estonia: Stefan – Nadzieja

Stefan w końcu dostał szansę reprezentowania Estonia na tegorocznym konkursie, po kilku wcześniejszych próbach. Oczywiście musiał wygrać Esti Laul po pierwsze, to znaczy Estoniafinał krajowy.

Ponownie, jak w przypadku większości zwycięzców finałów krajowych, widzimy prawie wystarczającą kopię występu z finału krajowego, ale w tym przypadku… znowu jest tak samo. Stefan nadal występuje z filtrem sepiowym, nadal ma swoją wierną gitarę, a nawet dwóch walczących na scenie kowbojów, którzy zostali wyskrobani na występ w Turynie.

Niewiele więcej można powiedzieć o spektaklu, od początku był prosty i taki był przez cały czas ze mną Stefan skupił się na swoim występie.

Rumunia: WRS – Llamame

Szczerze mówiąc coraz ciężej jest ubierać słowa na tych taśmach, ale już prawie dobiegamy końca, więc przejdźmy dalej WRSkto wygrał Selectia Nationala w Rumuniado reprezentowania kraju na tegorocznym konkursie.

Ponieważ jednak jest to ponownie zwycięzca finałów krajowych, po raz kolejny mamy również replikę finałów krajowych. Kąty kamery są nieco inne w różnych momentach, ale poza tym rutyna taneczna pozostaje prawie taka sama, podobnie jak wersja piosenki.

Mądra decyzja WRSjest to, że użył edycji Eurowizji do swojego ostatniego narodowego występu. Więc gdyby nie mógł wystąpić na scenie w Turynie, usłyszano by przynajmniej ostateczną wersję piosenki.

Polska: rzeka Ochman

https://www.youtube.com/watch?v=b4I94tMILkQ

Można by pomyśleć, że skoro ścigamy się z innym finalistą krajowym, dostaniemy coś podobnego, ale o dziwo tak NIE Polska oraz o staryktóry faktycznie wygrał również krajowy finał.

READ  Grecja, Lesbos. Część migrantów ze spalonego obozu w Morii została przeniesiona do nowych namiotów

Zamiast tego otrzymaliśmy coś, co było bliższe finalnemu produktowi. Na krajowym finale o stary miał bardzo prosty występ i ogólną koncepcję, ponieważ na scenie towarzyszył ci tylko perkusista. Do nagrania na żywo na taśmie widzimy o stary Występujemy na mniejszej scenie, ale z tymi samymi ubranymi na czarno tancerzami i wodospadem przed całą sceną, uzyskujemy nawet drastyczne efekty świetlne.

Oczywiście w Turynie nie było wodospadu, więc Polak użył w zamian efektu kamery deszczowej, podczas gdy fontanna na turyńskiej scenie po prostu biegła przed nią, co w tym roku robiły prawie wszystkie zespoły.

W końcu oboje nagraliśmy się na żywo z nagrań Rumunia oraz Polskaz których oba znalazły się wśród sześciu krajów, które zostały pozbawione głosów krajowych jury. Azerbejdżan oraz Gruzja obaj zdecydowali się nie pokazywać swoich, podczas gdy San Marino było pierwszym krajem, który to zrobił i teraz tylko na żywo na taśmie z Czarnogóra brakuje. Wydaje się jednak, że usunięcie głosów jury nie miało wpływu na tę decyzję sześciu krajów.

Teraz pozostały tylko dwa dni z nagraniami na żywo na taśmie, a pozostałe kraje są Czarnogóra, Belgia, Szwecja i WIELKA 5 Kraje. To już zostało potwierdzone Republika Czeska postanowiła też nie pokazywać swojej wstążki.

Co robić #TY Pomyśl o dzisiejszych 3 wydaniach na żywo na taśmach i idź dalej #TY czy masz jakieś oczekiwania co do pozostałych? Posłuchajmy #TY na naszym forum TUTAJ lub na naszych platformach społecznościowych.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.