Connect with us

technologia

Elektryczne szczoteczki do zębów z 5 lub więcej trybami czyszczenia w Amazon India

Published

on

Czy wiesz, że elektryczne szczoteczki do zębów są znacznie lepsze od szczoteczek manualnych, wynika z 11-letniego badania opublikowanego w Journal of Clinical Parodontology? W rzeczy samej! Urządzenia te skuteczniej usuwają płytkę nazębną i mogą pomóc w utrzymaniu zdrowszych zębów i dziąseł. Kiedy w końcu zdecydujesz się na przejście na elektryczne szczoteczki do zębów, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy przed pójściem na zakupy. Zaleca się, aby umieścić na krótkiej liście tylko elektryczne szczoteczki do zębów, które mają co najmniej 5 trybów czyszczenia. Czemu? Cóż, pozwolą ci szczotkować tak, jak chcesz, aby upewnić się, że uzyskasz pożądane rezultaty. Oprócz trybów czyszczenia, zwróć uwagę na te warianty z 2-minutowym zegarem, który pomoże ci postępować zgodnie z zaleceniami dotyczącymi czyszczenia profesjonalnych dentystów. Poniżej znajduje się kilka świetnych opcji elektrycznych szczoteczek do zębów na Amazon, które oferują co najmniej 5 trybów czyszczenia.

Elektryczna szczoteczka do zębów Caresmith SPARK

Elektryczna szczoteczka Caresmith SPARK ma miękkie włosie, które pasuje do naturalnego kształtu zębów, zapewniając dokładne i wygodne szczotkowanie. Napędzany przez doskonały silnik dźwiękowy, może wytworzyć do 40 000 mikroszczoteczek na minutę, co skutecznie rozluźnia cząsteczki jedzenia, bakterie i plamy na zębach. Konstrukcja IPX7 i hermetyczna osłona portu ładowania zapobiegają uszkodzeniom spowodowanym przez wodę, dzięki czemu możesz używać szczoteczki nawet pod prysznicem! Dzięki inteligentnemu 2-minutowemu timerowi szczoteczka elektryczna Caresmith SPARK zapewnia mycie zębów zgodnie z profesjonalnymi zaleceniami. Ponadto niektóre z innych godnych uwagi funkcji obejmują specjalnie zaprojektowaną nasadkę przeciwkurzową, lekką konstrukcję i 30-sekundowy czterokrotny zegar interwałowy.

Elektryczna szczoteczka do zębów AGARO COSMIC PLUS

Elektryczna szczoteczka do zębów AGARO COSMIC PLUS wykorzystuje potężne wibracje dźwiękowe z prędkością 40 000 uderzeń na minutę i ubija pastę do zębów w bąbelki, które zwalczają płytkę nazębną. Dzięki 5 trybom czyszczenia (biały, polerowanie, czyszczenie, masaż i delikatny) możesz szczotkować, jak chcesz, szczoteczką do zębów. Zawiera również główkę szczoteczki międzyzębowej, która jest idealna do usuwania jedzenia utkniętego między zębami. Elektryczna szczoteczka AGARO COSMIC PLUS wyposażona jest w główkę szczoteczki W i może delikatnie i skutecznie usuwać przebarwienia powierzchniowe. Posiada również wbudowany 2-minutowy timer, który zachęca do dotarcia do zalecanego przez dentystę czasu na umycie zębów. Bezpieczny na USB i wyposażony w zamek, możesz go łatwo zabrać ze sobą w podróż. Oprócz tych funkcji zawiera również wytrzymałą baterię, obudowę z certyfikatem IPX7 i inteligentną pamięć masową.

READ  iOS 14.4 Developer Beta 1 jest już dostępny do pobrania

Elektryczna szczoteczka do zębów Wurze 1901

Elektryczna szczoteczka do zębów Wurze 1901 wytwarza mikrowibracje o prędkości 40 000 uderzeń na minutę, dzięki czemu zapewnia bardzo skuteczne czyszczenie. Jego długowieczna technologia baterii pomaga osiągnąć krótki czas ładowania i dłuższą wydajność. Może zoptymalizować zużycie energii, aby zapewnić, że można go używać przez co najmniej 30 dni na jednym ładowaniu. Elektryczna szczoteczka do zębów Wurze 1901 posiada 5 trybów czyszczenia, w tym biały (na uporczywe plamy), czysty (do codziennego użytku), delikatny (dla początkujących użytkowników), polerujący (dla maksymalnego połysku) i masaż (dla dziąseł). Obudowa tej elektrycznej szczoteczki do zębów ma stopień ochrony IPX7, co oznacza, że ​​jest całkowicie wodoodporna i może pracować nawet pod 1 m wody. Możesz go nawet użyć pod prysznicem! Jego inteligentny 2-minutowy timer pomaga postępować zgodnie z zaleceniami dotyczącymi czyszczenia profesjonalnych dentystów.

Elektryczna szczoteczka do zębów ORACURA SB200

Elektryczna szczoteczka do zębów ORACURA SB200 wibruje znacznie szybciej z ok. 40 000 uderzeń na minutę, co zapewnia większą moc czyszczenia. Jest wyposażony w trzy główki szczoteczki, które zapewniają, że szczoteczka może czyścić trudno dostępne miejsca w domu. Co 30 sekund przypomni Ci o przejściu do następnego obszaru szczoteczki, aby upewnić się, że cała jama ustna jest prawidłowo wyczyszczona. Dzięki 2-minutowemu auto-timerowi szczoteczka wyłącza się automatycznie po 2 minutach szczotkowania. Elektryczna szczoteczka do zębów ORACURA SB200 oferuje 5 trybów szczotkowania (biały, czysty, delikatny, polerowany i masowany) i daje Ci pełną kontrolę nad myciem zębów. Niektóre z jego innych godnych uwagi cech to obudowa z certyfikatem IPX7, włosie DuPont i lekka konstrukcja.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *