Connect with us

Zabawa

Netflix uruchamia subskrypcję gier wideo w Polsce

Published

on

Daria Paterek

Po tym, jak Netflix potwierdził, że rozgałęzi się na gry wideo, gigant streamingowy zbliżył się o duży krok do tego celu. Netflix wystartował 26 sierpnia i zaczął śledzić ofertę, udostępniając swoim subskrybentom dwie gry mobilne. Usługa jest jednak dostępna tylko w Polsce. Daria bada początek i pierwsze reakcje publiczności.

26 sierpnia @NetflixPL napisał na Twitterze: „Porozmawiajmy o grach Netflix. Od dziś użytkownicy w Polsce mogą wypróbować dwie gry mobilne na Androida: Stranger Things 1984 i Stranger Things 3. Jesteśmy jeszcze na wczesnym etapie i mamy dużo do zrobienia w nadchodzących miesiącach, ale to nasz pierwszy krok.”

Wydanie składało się z dwóch gier wideo, „Stranger Things: 1984” i „Stranger Things: 3”. Chociaż te gry są dostępne w App Store, subskrypcja usunęła reklamy i zakupy w aplikacji.

Najpopularniejszy komentarz wśród postu, który zdobył trzydzieści polubień mówi, „Nikt o to nie pytał. Chcemy lepszych, oryginalnych produkcji i przestać robić dobre rzeczy ze względu na śmieci.”Komentarz stanowi słuszny punkt – czy Netflix powinien rozszerzyć się na gry, czy skupić się na utrzymaniu i powiększaniu swojej kolekcji filmów i seriali?

Ogłoszenie było również rozczarowane, ponieważ usługa jest obecnie dostępna tylko na urządzeniach z Androidem. Ten ruch wydaje się irracjonalny, ponieważ duża część ich subskrybentów korzysta z Apple. Zamiast przyciągać większą publiczność, ten ruch marginalizuje wielu subskrybentów.

„Wewnętrzna notatka była na czele„ Potrzeba więcej języka polskiego przed wdrożeniem ”. Mogły zostać błędnie zinterpretowane ”.

Netflix stwierdził również, że funkcja jest wciąż w „bardzo, bardzo wczesnym okresie” i trzeba jeszcze zrobić więcej, aby udoskonalić usługę. Chociaż to dopiero początek, Netflix powinien był opóźnić jego wydanie i upewnić się, że jest dostępny również dla użytkowników Apple.

Ruch został zakwestionowany przez graczy ciekawi, dlaczego premiera odbyła się w Polsce. Jeden użytkownik żartobliwie odpowiedział: „Wewnętrzna notatka była na czele„ Potrzeba więcej języka polskiego przed wdrożeniem ”. Mogły zostać błędnie zinterpretowane ”.

Daria Paterek


Wybrany obraz dzięki uprzejmości CardMapr.nl nad Unsplash. Znaleziono licencję obrazu tutaj. Do tego obrazu nie wprowadzono żadnych zmian.

Wideo w artykule 1 obraz autorstwa @NetflixPL przez @ twitter.com. Do tego obrazu nie wprowadzono żadnych zmian.

Obraz wideo w artykule 2 autorstwa @NetflixPL przez @ twitter.com. Do tego obrazu nie wprowadzono żadnych zmian.

Aby uzyskać więcej treści, takich jak wiadomości o uczelni, recenzje, rozrywka, styl życia, funkcje i wiele więcej, śledź nas na Świergot oraz Instagrami jak nasz Strona na Facebooku więcej artykułów i informacji do udziału.

Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o Impact News, możesz również śledzić nas w Impact News. Facebook oraz Świergot Strona.

READ  W „Tańcu z gwiazdami” nie było nic takiego. Anna Karwan zaskakuje swoją decyzją!
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.