Connect with us

technologia

Nowy laptop Spectre x360 14 od HP ma proporcje 3: 2 i port Thunderbolt 4 w rogu

Published

on

HP właśnie ogłosił kilka nowych laptopów, w tym konwertowalny Spectre x360 14, który wprowadza kilka znaczących ulepszeń w stosunku do własnego już imponujący 13-calowy poprzednik: wyświetlacz o proporcjach 3: 2, 16 procent większy touchpad, cztery głośniki i Błyskawica 4 Port znajduje się w jednym z rogów w kształcie rombu, dzięki czemu można podłączyć uniwersalny kabel do ładowania, transmisji danych, zewnętrznych monitorów i urządzeń peryferyjnych, nawet jeśli tył lub boki urządzenia są zablokowane. Istnieje również fizyczny przycisk, który można nacisnąć na klawiaturze, aby zablokować kamerę internetową.

Trzyfuntowy komputer HP Spectre x360 14 jest wyposażony w najnowsze procesory Tiger Lake 11. generacji firmy Intel, w szczególności czterordzeniowy procesor Intel Core i7-1165G7 o mocy 28 W i zintegrowaną grafikę Xe firmy Intel. Zaledwie jeden krok poniżej chipa, który zrobił na nas wrażenie w ostatnim teście Tiger Lake. Według HP nowy laptop powinien być nawet o 34 proc. Szybszy niż zeszłoroczny model Spectre x360 13.

Fascynujące miejsce dla portu Thunderbolt 4.
Zdjęcie: HP

Bardziej imponujące jest to, że jest to pierwszy Spectre, który oferuje proporcje 3: 2 z 20% większym obszarem w pionie niż poprzednie wyświetlacze 16: 9 – i możesz wybrać wersję OLED 13,5-calowego 3000 x Ekran o rozdzielczości 2000 pikseli też się opłaca, chociaż nie jesteśmy pewni, ile to kosztuje. Jednym z największych problemów, jakie mieliśmy z jego 13-calowym poprzednikiem, był wyświetlacz 16: 9, który miał mój kolega Dan Seifert w swojej recenzji nazwał „eng”.

HP twierdzi również, że nowy laptop jest „najinteligentniejszym komputerem w historii” i chociaż musielibyśmy to przetestować, inteligentne rozwiązania brzmią interesująco. HP twierdzi, że Spectre może stwierdzić, kiedy znajduje się w torbie i używa funkcji Dynamic Tuning Intela, aby uniknąć wyczerpania baterii lub przegrzania. X360 14 zawiera również funkcję AI Noise Removal, która ma na celu usuwanie szumów tła z aplikacji komunikacyjnych, takich jak Microsoft Teams i Zoom, oraz funkcję automatycznego koloru, która może automatycznie przełączać przestrzeń kolorów ekranu między DCI-P3, Adobe RGB i sRGB Teoretycznie masz pewność, że patrzysz na najdokładniejsze kolory. Firma twierdzi, że ma do 17 godzin pracy na baterii, ale tylko 10 godzin w modelu i7 / OLED.

Spectre x360 14 zaczyna się od 1199 USD (prawdopodobnie nie z ekranem i7 i OLED) i jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, jak wypada nasz obecnie najlepszy wybór laptopówW szczególności Dell XPS 13 zaczyna się od 999 USD Teraz, gdy firma Dell właśnie zaktualizowała go o Tiger Lake, Xe Graphics i Thunderbolt 4 również. Dell ma również wariant z konwertowalnym ekranem dotykowym 2 w 1, który nam się podoba, ale to 13-calowy Spectre x360, który jest naszym wyborem 2 w 1.

Zatrzymuje się również 13-calowy Spectre x360 firmy HP. Firma ogłosiła dzisiaj aktualizację, która będzie zawierała niektóre z tych samych procesorów Intel 11. generacji i do 16,5 godziny pracy na baterii – co w rzeczywistości byłoby niższy niż obiecywała firma w zeszłorocznym modeluchociaż Intel niedawno próbował Zachęcaj producentów do podawania bardziej szczegółowych informacji (a przed nami jeszcze długa droga). Zaktualizowany Spectre x360 13 będzie również dostępny od 1199 USD. Istnieje jednak opcja 4K OLED, która z pewnością sprawi, że żywotność baterii będzie droższa i cięższa (HP twierdzi tylko 10 godzin dla tego modelu), a także wariant 5G Spectre x360 13, który trafi na rynek na początku przyszłego roku. .

Oba Specters oferują obsługę pióra i wygląda na to, że niektóre modele Spectre 14 będą dostarczane z jednym w pudełku.

HP jest tańsze Zawiść x360 13 dostanie dziś również aktualizację procesora Intel 11. generacji i jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, jak układy Intela wypadają w porównaniu z układami AMD, które je stworzyły Nasz wybór najlepszego taniego laptopa, jaki możesz kupić. Pojawi się również fantazyjna opcja ekranu Sure View, taka jak doskonała, ale droga od HP HP Elite DragonflyTutaj możesz nacisnąć przycisk, aby aktywować filtr prywatności. HP sprzedaje również tradycyjnego laptopa z klapką o nazwie HP Envy 13, który będzie teraz wyposażony w procesory Intel 11. generacji. Pozostanie bez zmian 88 procent stosunku ekranu do obudowy zgodnie z ostatnią aktualizacjąto o dwa procent mniej niż jego konkurent Asus ZenBook 14 UX425EA.

Envy x360 13 zaczyna się od 949,99 USD w listopadzie, a Envy 13 zaczyna się od 899,99 USD w październiku. Oba Specters powinny pojawić się w październiku, chociaż wersja 5G x360 13 będzie dostępna dopiero na początku 2021 roku. Wszystkie obsługują Wi-Fi 6.

READ  Zestaw Lego International Space Station jest o 16% tańszy w Cyber ​​Monday dla Amazon
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *