Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Chojnice. Okna w budynku łazienki były wybite. „To już nie tylko obelgi w telefonie”

Published

on

Siedziba Okręgu Policja w Chojnicach (Województwo pomorskie) otrzymała informację o zdarzeniu przed 6 rano w piątek (6 listopada). – Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano zespół śledczy w celu przeprowadzenia kontroli – poinformowała młoda asp. Justyna Przytarska.

Gdańsk Główny. Wykoleił się pociąg balastowy. Wyłączenia SKM zawieszone

Chojnice. Wandale wybili okna w budynku wodno-kanalizacyjnym. „Smutne i bardzo niesprawiedliwe”

Okazało się, że wandale zbili szyby w dwóch oknach. Kryminalista zabezpieczył ślady i wykonał dokumentację fotograficzną miejsca. Funkcjonariusze policji zabezpieczyli nagrania z kamer monitorujących i analizują ich zawartość, aby zidentyfikować potencjalnych sprawców wandalizmu. Przesłuchiwano także mieszkańców.

346 podpisów pod apelacją Przemysława Czarnka. „Niegodny stanowiska; rażące luki w wiedzy ”346 podpisów pod wezwaniem do odwołania Czarnka. „Niegodny stanowiska”

O akcie wandalizmu wspomniał Tomasz Augustyniak, pomorski inspektor sanitarny, według którego zdarzenie to było przejawem agresji na pracowników służb sanitarnych. Zapowiedział również, że incydent spowoduje utrudnienia w funkcjonowaniu obiektu.

„Niestety agresja wobec pracowników Państwowa Inspekcja Sanitarna To nie tylko obelgi przez telefon i e-mail. Smutne i bardzo niesprawiedliwe. Wielkie trudności w dzisiejszej pracy naszego oddziału Chojnice“- napisał Augustyniak na Twitterze.

Od początku Koronawirus epidemia W województwie pomorskim zarejestrowano 27 671 przypadków zakażeń SARS-CoV-2. Z powodu COVID-19 i współistnienia zakażeń z innymi Choroby Zginęło tam 376 osób.

Obejrzyj wideo
Ekstremalna nieodpowiedzialność kierowcy ciężarówki na przejeździe kolejowym. Prawie zamiótł samochód

READ  Ryszard Czarnecki rozmawiał z Kraśką. "Rozumiem, że w menu był Zbigniew Ziobro?" "Nie!" | Polityka
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *