Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Cesare Colisa komentuje Polskę

Published

on

Polska reprezentacja Pokonał Albanię 4-1, ale jak do tego doszło? Ciężko powiedzieć. Po tym meczu możemy mieć bardzo sprzeczne odczucia, bo Albańczycy w dużej mierze zdominowali Polaków. i my gra Obrona znów była katastrofalna. Albania bywa atakowana Szydziłeś z nas w obronieByło blisko goli. A Polska? Polska wygrała Nadchodzące cele. Głównie dlatego, że mamy w swoich szeregach Roberta Lewandowskiego. Strzelono także bramki reprezentacji Polski: Robert Lewandowski, Adam Buxa, Grzegorz Krechowiak i Carol Linetti.

Obejrzyj wideo
“Paulo Sousa musi szyć, bo ma pecha z kontuzjowanymi zawodnikami”

Boniek komentuje zwycięstwo Polski

– Dziś jest bardzo efektownie. Nowe otwarcie. Teraz San Marino – pisał ostro były prezes PZPN Zbigniew punicki. I trzeba przyznać, że to najlepsze podsumowanie polskiej gry. Ponieważ wydajność była właściwie pozytywną rzeczą w grze w czwartek.

Dziwną grę Polaków skomentował także nowy prezes PZPN Cesare Koleza. Trzy bardzo ważne punkty w kontekście walka o awans na Mistrzostwa Świata. Owacje na stojąco dla trenera, naszych zawodników, a przede wszystkim dla debiutanta Adama Buxy. Kolejna wygrana w niedzielę! Notatka. O takim debiucie marzył też prezes – napisał szef PZPN.

Jaka jest sytuacja w grupie?

Anglia prowadzi w grupie A z 12 punktami po pokonaniu Węgier (4:0). Polska zajmuje drugie miejsce z siedmioma punktami. Trzecie miejsce zajmują Węgry z taką samą liczbą punktów. Albania ma sześć punktów, a Andora trzy po pokonaniu San Marino.

Tak wygląda sytuacja w tabeli el. Mistrzostwa Świata 2022 po meczu Polska-Węgry-Anglia

READ  Obniżanie polskich stóp procentowych byłoby nieuzasadnione - twierdzi c.banker Gatnar
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *