Connect with us

Najważniejsze wiadomości

BigBuy łączy się z Amazon Polska i Amazon Szwecja

Published

on

BigBuy rozszerzył swoje złącze do sprzedaży na rynkach Amazon. Teraz detaliści mogą rozpocząć sprzedaż produktów BigBuy na rynkach Amazon w Polsce i Szwecji. Dzięki temu rozszerzeniu wszystkie europejskie rynki Amazon są objęte BigBuy.

Jedna z usług BigBuy Oferty to wielokanałowa platforma integracyjna. Umożliwia sprzedawcom automatyczną konfigurację i zarządzanie e-commerce, rynkami i innymi kanałami cyfrowymi. Dzięki tej platformie jest Dostawca Dropshipping chciałby zaoferować globalne rozwiązanie, które z jednej strony automatyzuje wszystkie wymagania dotyczące synchronizacji z BigBuy, az drugiej strony wszystkie integracje wielokanałowe dla biznesu e-commerce detalisty.

BigBuy obejmuje teraz wszystkie rynki Amazon w Europie.

Wielokanałowa platforma integracyjna BigBuy oferuje złącze do odsprzedaży Amazon w Europie. Wcześniej oznaczało to, że sprzedawcy mogli dokonywać dropshippingu na platformach Amazon w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Holandii. W tym tygodniu platforma hurtowa B2B dodała do tej usługi jeszcze dwa marketplace’y: Amazon Polska i Amazon Szwecja.

W marcu tego roku Amazon otworzył swój marketplace Amazon Polska. W październiku ubiegłego roku Amazon Szwecja zostało rozpoczęte.

Złącza dla kilku popularnych marketplace’ów

Oprócz złącza Amazon BigBuy oferuje również złącza dla innych popularne internetowe rynki w Europiew tym eBay, AliExpress, Rakuten, Fnac, Carrefour i Kaufland.de.

READ  Izrael odwołuje posłów do protestu przeciwko podpisaniu polskiej ustawy antyrestytucyjnej
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *