Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Anglia vs Walia, Argentyna vs Polska, Ghana vs Urugwaj: Wielkie mecze, na które warto uważać w MD3 Mistrzostw Świata 2022

Published

on

  • Oczekuje się, że 3. kolejka Mistrzostw Świata 2022 dostarczy wielu ognistych obrazów, gdy drużyny będą walczyć o utrzymanie swoich ambicji związanych z Mistrzostwami Świata
  • Argentyna Lionela Messiego, Polska Roberta Lewandowskiego i Belgia Kevina De Bruyne’a to tylko niektóre z drużyn, które mogą zostać wyeliminowane, jeśli wyniki będą słabe
  • Senegal, Maroko i Ghana będą najlepszymi zakładami Afryki, aby awansować do fazy pucharowej, z Atlas Lions na „znacznie lepszej” pozycji

Turniej zwykle kończy się wraz z początkiem rundy KO. ale Mistrzostwa Świata Katar 2022 zaoferował tyle sosu i niespodzianek, że w 3. kolejce drużyny, giganci i postrzegani jako słabsi będą walczyć o pozostanie w turnieju.

Aby umieścić to w kontekście, tylko trzy drużyny, Francja, Brazylia i Portugalia, są w 1/8 finału. Tylko Katar i Kanada są teraz wyeliminowane. Spośród 32 drużyn, które wzięły udział w katarskiej edycji, 27 wciąż walczy i walczy list sportowy przygląda się wszystkim przedfinałowym finałom, na które warto zwrócić uwagę, ponieważ 3. kolejka rozpoczyna się we wtorek 29 listopada.

także przeczytać

Argentyna ma nadzieję, że Messi uratuje ofertę mundialu

Anglia vs Walia Argentyna vs Polska Ghana vs Urugwaj Lionel Messi Robert Lewandowski i Kevin De Bruyne Belgia Mistrzostwa Świata 2022
Trener reprezentacji Anglii Gareth Southgate i Jordan Henderson podczas konferencji prasowej w Main Media Center w Doha w Katarze. Zdjęcie autorstwa Martina Ricketta.
Źródło: Getty Images

1. Anglia kontra Walia

Drużyna Garetha Southgate’a potrzebuje remisu, aby awansować, zwycięstwa, aby potwierdzić swoje pierwsze miejsce, podczas gdy Walia potrzebuje tylko wygranej lub pierwszego Świat Puchar zakończył się przedwcześnie po 64 latach.

Ekscytująca funkcja: uważnie obserwuj wiadomości dla niej ➡️ Znajdź Polecany dla Ciebie blok i ciesz się!

2. USA kontra Iran

Stany Zjednoczone zrobiły wrażenie, podczas gdy Iran pięknie odbił się od kapitulacji dnia otwarcia. Remis może wystarczyć dla Iranu, podczas gdy drużyna Gregga Berhaltera musi wygrać.

3. Ekwador kontra Senegal

Obecni mistrzowie Afryki będą musieli pokonać ekwadorską drużynę, która wytrzymała presję Holandii, aby zakwalifikować się do ostatnich 16. Południowoamerykanom wystarczy remis.

READ  Młodzieniec ZFW Sosnov zdobywa złoto w Polsce

4. Polska vs Argentyna

Podopieczni Lionela Messiego muszą wygrać, aby awansować, jeśli nie chcą polegać na wynikach drugiego meczu. Dzięki wygranej mogliby również zapewnić sobie pierwsze miejsce i uniknąć Francji w 1/8 finału. Ale Robert Lewandowski będzie miał coś do powiedzenia na ten temat.

także przeczytać

Urodzony w Argentynie trener Meksyku przygotowywał się do pokonania Lionela Messiego w mundialu

5. Australia kontra Dania

Duńczycy są uważani za jednego z czarnych koni turnieju i będą musieli pokonać Australię, aby pozostać w rywalizacji, podczas gdy Socceroos ścigają bezprecedensowe miejsce w fazie play-off.

6. Hiszpania vs Japonia, Kostaryka vs Niemcy

Luis Enrique będzie miał się na baczności przed zabójcami króla w Japonii. Jeden punkt może wystarczyć Hiszpanii, ale dlaczego nie od razu zająć pierwsze miejsce w grupie? Tymczasem Niemcy wpatrują się prosto w beczkę. Muszą wygrać turnieje jeden po drugim lub zostać wyeliminowani w fazie grupowej.

7. Chorwacja kontra Belgia

Pęknięcia zgłaszane w składzie Belgii pojawiają się w gorszym momencie. Golden Generation czeka największy rok testów i musi pokonać finalistów 2018, aby awansować. Istnieje poczucie, że remis nie wystarczy, ponieważ Maroko wygra z Kanadą, aby zapewnić postęp.

8. Serbia kontra Szwajcaria

Dwie imponujące drużyny w sytuacji wygranej lub powrotu u siebie. Szanse Kamerunu na pokonanie Brazylii są niewielkie, więc jedna z tych europejskich drużyn dołączy do rekordzistów tej grupy. Szwajcarom brakuje tylko jednego punktu.

także przeczytać

Katar 2022: Czego potrzebuje każdy afrykański naród, aby awansować do 1/8 finału po pierwszej rundzie gry

9. Ghana kontra Urugwaj

Zapomnij o tym, że muszą wygrać, aby awansować, 2010 Asamoah Gian W grę wchodzić będzie historia Luisa Suareza. To gra, która grozi serwowaniem fajerwerków i czystej akcji kasowej. Ghana mogłaby przejść dalej mając tylko jeden punkt, ale desperacko pragnie zwycięstwa, podczas gdy Urugwaj musi wygrać; nie ma skrótów.

READ  Po 3 miesiącach polskie miasta-gospodarze mają trudności ze znalezieniem pracy i mieszkania dla uchodźców z Ukrainy

Widzisz, nikt nie jest bezpieczny! Niech rozpocznie się gra.

Źródło: Wiadomości sportowe

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *