Connect with us

Najważniejsze wiadomości

278 interwencji straży pożarnej, 15 tys. Konsumenci bez prądu

Published

on

We wpisie na portalu społecznościowym Grzegorz Świszcz podaje również, że 15 tys. Odbiorców pozostaje bez prądu, w większości w województwie Mazowieckie – 9,5 tys Oda – 5,1 tys.

Nad Polską gradobicie i silne wiatry

Najsilniejsze burze Jedziesz teraz przez centralną Polskę. Zwykle towarzyszą im bardzo silne podmuchy wiatru, które mogą osiągnąć nawet 100 km / h.

„Warszawa Targówek – setki wyładowań na minutę. Uważaj!” – Opublikowano na Twitterze Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

O 21:15 instytut ostrzegł, że na Dolny Śląsk wkraczają kolejne burze – tym razem z Czech.

Zespoły kryzysowe zebrały się w ubiegłą niedzielę w sześciu prowincjach z powodu spodziewanych bardzo gwałtownych burz. IMGW wydał ostrzeżenia – dotyczy to województw: śląskiego, łódzkiego, opolskiego, małopolskiego, mazowieckiego i ¶Wiêtokrzyskie. Ostrzeżenia III stopnia (najwyższe) dotyczą województw: śląskiego, łódzkiego, opolskiego i części mazowieckiego. Te ostatnie to powiaty na wschód od Warszawy: wołomiński, otwocki, miński, wyszkowski, ostrowski, węgrów, siedlecki, sokołowski i łosicki.

Obejrzyj wideo
Czy wiesz, jak się zachować podczas burzy?

***.

W poniedziałek 31 sierpnia będziemy na Państwa czekać o 7:00 Jutro „szkoła w pandemii” na Gazeta.pl. Wraz z dziennikarzami rozgłośni TOK FM i redakcją Wyborcza.pl porozmawiamy m.in. z ekspertami, nauczycielami i dyrektorami szkół o tym, czy Polska jest odpowiednio przygotowana na powrót uczniów do placówek od 1 września.

READ  Dlaczego zasłony i rolety są ważne?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *