Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Priyanka Chopra spotyka młodych uchodźców z Ukrainy w Polsce, tworzy z nimi sztukę

Published

on

Priyanka Chopra spotyka młodych uchodźców z Ukrainy w Polsce, tworzy z nimi sztukę
Aktorka Priyanka Chopra, związana z UNICEF od prawie półtorej dekady, jest obecnie w Polsce, aby spotkać się z ukraińskimi uchodźcami, którzy zostali zmuszeni do ucieczki z Ukrainy z powodu rosyjskiej inwazji.

Na Instagramie Priyanka napisała: „Sytuacja na Ukrainie jeszcze się nie skończyła… to jeden z największych kryzysów przesiedleńczych na świecie, zarówno pod względem rozmiaru, jak i zakresu! Proszę, śledźcie nas, aby dokładnie przyjrzeć się życiu osób bezpośrednio dotkniętych tą wojną.@unicef.

Podobne wiadomości

Wyceniony na 21000 Rs efektowny pomarańczowy top z dzianiny Priyanki Chopra i spódnica midi są idealne na randkę filmową

Efektowna pomarańczowa dzianinowa bluzka Priyanki Chopra i spódnica midi za 21 000 Rs są idealne na randkę do kina

Wydała też film, w którym opowiada o tym, jak rosyjska inwazja wpłynęła na życie ludzi, zwłaszcza dzieci i kobiet.

Post Priyanki otrzymał wiele polubień i komentarzy. Wielu oklaskiwało Priyankę za jej wsparcie. „Niech cię Bóg błogosławi Priyanka. Dziękujemy za rozszerzenie wsparcia” – skomentował jeden z użytkowników mediów społecznościowych. „Twoje wsparcie wiele znaczy” – napisał inny.

24 lutego Rosja rozpoczęła specjalną operację wojskową na Ukrainie po tym, jak Doniecka i Ługańska Republika Ludowa zwróciły się o pomoc w samoobronie. Ukraina oskarżyła Rosję o okrucieństwa i brutalność wobec ludności cywilnej od czasu inwazji i twierdzi, że zidentyfikowała ponad 10 000 możliwych zbrodni wojennych. Rosja zaprzecza atakom na ludność cywilną.
READ  Szaro-New Gloucester Polska Dziewczęca Koszykówka 012222
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *