Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Znamy wszystkich finalistów Ligi Europy! Zapowiada się piękna walka dla Pikiniera

Published

on

Znamy wszystkich finalistów Ligi Europy!  Zapowiada się piękna walka dla Pikiniera

Wolverhampton, siódmy zespół w niedawno zakończonym sezonie Premier League, objęła prowadzenie w 9 minucie, kiedy Raul Jimenez zamienił rzut karny na bramkę. W 27. minucie wyrównał Olympiakos Pireus, a Mady Camara strzelił gola. Szymon Marciniak nie uznał jednak bramki, bo zobaczył spalonego. Jego decyzja wywołała wiele kontrowersji. A ponieważ w tym meczu nie było już bramek, a pierwszy mecz zakończył się remisem 1: 1, „Wilki” awansowały do ​​1/4 finału.

W ćwierćfinale zobaczymy również FC Basel. Szwajcar wygrał 1: 0 z Eintrachtem Frankfurt po bramce Fabiana Frei, który w 88. minucie pokazał niezłą indywidualną akcję. Basel wygrał również pierwszy mecz (3: 0).

Obejrzyj wideo
Serie A. AC Milan 3: 0 Cagliari. Najważniejsze cechy gry [ELEVEN SPORTS]

Pozostałe mecze

Sevilla i Bayer Leverkusen również awansowały do ​​ćwierćfinału Ligi Europy. Hiszpanie i Niemcy pokonali odpowiednio AS Roma i Rangers FC. W ćwierćfinale, który będzie częścią turnieju finałowego turnieju, Sevilla zmierzy się z Wolverhampton, a rywalem Bayer Leverkusen będzie Inter Mediolan. Turniej finałowy Ligi Europy z ośmioma drużynami rozpocznie się 10 sierpnia. Tego dnia odbędą się dwa ćwierćfinały w Kolonii i Duesseldorfie. Dzień później dwa kolejne mecze tej fazy zostaną rozegrane w Gelsenkirchen i Duisburgu. W dniach 16 i 17 sierpnia półfinały odbędą się odpowiednio w Kolonii i Duesseldorfie, a 21 sierpnia w Kolonii.

Pary ćwierćfinałowe:

  • Sewilla – Wolverhampton
  • Bayer – Inter
  • Szachtar – Bazylea
  • Manchester United – Kopenhaga
READ  Polskie Linie Lotnicze LOT współpracują z FLYR Labs w zakresie komercyjnej platformy opartej na sztucznej inteligencji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *