Connect with us

Nauka

Zajęcia z historii • Bieżąca publikacja

Published

on

Przyjmij szerokie stanowisko. Chcemy poszerzyć naszą bazę. Niezależnie od stereotypu, ambitni spośród nas wszystkich, każdy z osobna, podlegają ekspansji. Jeśli dobrze zarządzamy, nawracamy dobre i zachęcające wiadomości. Dzielimy się wiedzą, którą zgromadziliśmy, mając nadzieję, że zapobiegniemy szkodom i przyspieszymy sprawę tych, którzy przyjdą po nas. Jeśli nie są dobrze ukierunkowane, niektórzy mogą skłaniać się ku megalomanii. Jesteśmy tak pewni, że jesteśmy pewni, że uciskamy i schlebiamy wszystkim innym do poddania się.

Więc, cóż, zwiększmy udział w rynku. Zamierzamy poszerzyć granice naszej domeny. Dołączymy, zaabsorbujemy, poprawimy, wyjaśnimy i naprawimy. Jesteśmy lepsi niż większość. Możemy wykonywać wiele zadań jednocześnie. W przeciwieństwie do zwykłych śmiertelników możemy dać 110 procent. Możemy podwoić reguły czasu i przestrzeni, aby wcisnąć 30 godzin w 24-godzinny dzień. Możemy zachować pięć priorytetów w. 1!

Cóż, może możemy. Mimo to, nawet służąc mniej obecnym klientom, darczyńcom lub członkom rodzin w poszukiwaniu nowych błyskotek, mamy nadzieję, że wszystkie potrawy będą się zmieniać. Kiedy skupiamy się na niektórych, inne są niezmiennie i celowo zaniedbywane i ignorowane. Rozwój to skomplikowana sprawa. Zmiana, cokolwiek to znaczy, jest równie niebezpieczne. Dopóki „ja” mi przyniesie korzyści, możemy później odkryć rzeź. Wygraliśmy!

Zespoły sprzedaży, agencje rządowe i producenci kleju idą na wojnę walcząc o nasze serca i umysły. Czy Polska byłaby lepszym krajem, gdyby została przejęta przez ZSRR – lub nazistowskie Niemcy – lub przez UE? Niektórzy twierdzą, że tak. Okres, era czy Rzesza, czy to zależy tylko od czyjegoś punktu widzenia lub korzyści? Jeśli, jak często twierdził Churchill, historia została napisana przez zwycięzców, to czy została napisana na nowo przez późniejszych wojowników i bandytów, czy przez jakąś pseudonaukową ocenę dokonaną przez tych, którzy chcą zapamiętać swoje imiona na długo?

READ  Zła astronomia | Asteroida 2020 VT4 minęła 400 km od Ziemi 13 listopada 2020 r

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *