Connect with us

Zabawa

Kryminał Piotra Domalewskiego Hiacynt zamyka zdjęcia

Published

on

– Trzeci film wyprodukowany przez Netflix i wyreżyserowany przez nigdy nie płaczę rozgrywa się w komunistycznej Polsce lat 80. i jest oparta na szeroko zakrojonych badaniach; Publikacja planowana jest na jesień 2021 roku

Tomasz Ziętek in hiacynt

Obecnie Polska nie jest krajem dla homoseksualnych mężczyzn (lub kobiet), ponieważ partia rządząca nazywa LGBT „ideologią” i jednocześnie wypowiada szereg innych haniebnych uwag. Jednak niechęć i nienawiść do mniejszości seksualnych nie są niczym nowym. w hiacynt, Twórcy filmów Piotr Domalewski ((cicha noc [+see also:
film review
trailer
interview: Dawid Ogrodnik
interview: Piotr Domalewski
film profile
]
, nigdy nie płaczę [+see also:
film review
trailer
interview: Piotr Domalewski
film profile
]
) zagłębia się w lata 80., aby opowiedzieć historię o seryjnym mordercy ścigającym gejów i młodym gliniarzu imieniem Robert (Tomasz Ziętek) próbując go złapać. Badając te morderstwa, Robert Arek (LasHubert Miłkowski) i chce, żeby był jego informatorem. I podobnie jak w wielu poprzednich filmach kryminalnych sprawa wpłynie na życie osobiste bohatera, prowadząc go do odkrycia znacznie szerszego schematu.

(Kontynuacja artykułu – informacje handlowe)

Historia jest napisana przez Marcin Ciastońa obsada obejmuje również Ada Chlebicka, Tomasz Schuchardt, Marek Kalita i Agnieszka Suchora. hiacynt został wyprodukowany przez Warszawę dla Netflix Chłopiec okrętowy ((Przygoda na matematyk). Filmowanie zostało już zakończone, a premiera internetowa filmu została zaplanowana na jesień 2021 roku przez giganta streamingu.

hiacynt po raz pierwszy ogłoszono podczas pierwszego tak zwanego „Polish Netflix Roadshow”, podczas którego zaprezentowano osiem innych polskich tytułów, których premiera odbyła się w serwisie Netflix lub zostały wyprodukowane przez streamingowy juggernaut. godziny największej oglądalności [+see also:
film review
trailer
interview: Jakub Piątek
film profile
]
przez Jakub Piątek, który był pokazywany na Sundance w ramach Światowego Konkursu Dramatycznego Kina, jest pierwszym i ma się ukazać 14 kwietnia w Polsce i 30 czerwca na świecie. Jak zakochałem się w gangsterze ((Jak zakochałem się w gangsterze), oryginał Netflix, jest kontynuacją Maciej KawulskiPrzebój Jak zostałem gangsterem. Prawdziwa historia [+see also:
trailer
film profile
]
i wyląduje na Netflix w pierwszej połowie 2022 roku. Trzy z tych epizodycznych seriali będą oferowane w 2021 roku: Sexify autorstwa Piotra Domalewskiego i Kalina Albrudzińska, wyprodukowany przez Akson Studio;; Otwórz oczy ((otworzyć Inasz MI.tak) przez Anna Jadowska ((Erotyczny 2022 [+see also:
film review
film profile
]
) i Adrian Panek ((wilkołak [+see also:
film review
trailer
interview: Adrian Panek
film profile
]
); i wreszcie drugi sezon Bagno (Narodziny), Mire’97 przez Jan Holoubek, wyprodukowany przez Frame.

READ  Prawo aborcyjne w Polsce: protestujący wychodzą na ulice, gdy zbliża się prawie całkowity zakaz, Wiadomości ze świata

Cztery kolejne programy będą mile widziane w 2022 roku. Po pierwsze jest Oś Mundiktóry jest współzarządzany przez Kasia Adamik i Olga Chaidasz kim pracował Agnieszka Holland i Agnieszka Smoczyńska na pierwszym polskim serialu autorskim Netflixa, 1983. Twoja nowa oferta opowiada historię studenta medycyny skonfrontowanej ze światem starożytnych mitów słowiańskich. Wśród innych nadchodzących produkcji jest druga polska adaptacja dzieł literackich Harlana Cobena (poprzednia, Las, ukazał się w maju 2020 r.), w reżyserii Bartek Konopka i Michał Gazdai zatytułowany zachowaj spokój ((Pozostawać DO.alm). W międzyczasie, Świetna woda ((Głęboki W.ater) zarządza Jan Holoubek (25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy [+see also:
film review
trailer
film profile
]
) i Bartłomiej Iganciuki ma miejsce w 1996 roku podczas tak zwanej powodzi stulecia. Czwarty i ostatni to Królowa (królowa), w reżyserii Łukasz Kośmicki ((Najzimniejsza gra [+see also:
film review
trailer
interview: Łukasz Kośmicki
film profile
]
). Telemark wytworzony Świetna woda i Zachowaj spokój, podczas Telewizja do pracy to firma na pokładzie Królowa.

(Kontynuacja artykułu – informacje handlowe)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *