Connect with us

Świat

Zaginęła Madeleine McCann. Świadek głównego podejrzanego: „Jedno słowo: winny” | Wiadomości ze świata

Published

on

Brytyjscy dziennikarze prasowi „Słońce” Dotarli do Helge Buschinga, który przemówił pierwszy policjaże zniknięcie Madeleine McCann mogło być spowodowane przez obywatela Niemiec, Christiana B. Turyści.

Christian B. Madeleine McCann porwany? Musiał to przyznać swoim przyjaciołom

Według Buschinga, Christian B. powiedział mu, że porwał Madeleine McCann w 2008 roku, rok po zaginięciu dziewczynki. Później drogi mężczyzn się rozeszły. W 2011 roku Helge Busching został skazany za napaść na bezdomną kobietę we włoskim mieście Brindisi. Później został uwięziony za przemyt migrantów z Grecji do Włoch.

Kiedy Busching był w więzieniu (zostawił go w 2019 roku, teraz mieszka na Korsyce), postanowił powiedzieć policji, co wie o Christianie B. British Uniforms przeprowadziło z nim wywiad w 2017 roku. Po raz pierwszy usłyszeli o możliwym związku B z porwaniem Madeleine McCann. Dwa lata później głównym podejrzanym w sprawie został 43-letni Niemiec. Następnie znaleziono dwa samochody B., które widziano podczas porwania Medeleine w Praia da Luz. W wyniku dalszych badań ustalono również, że B. rozmawiał przez telefon w pobliżu pokoju hotelowego rodziców zaginionej dziewczynki.

Obejrzyj wideo
Czy wiesz, co zrobić, gdy brakuje bliskiej osoby?

Mam nadzieję, że długo zostanie w więzieniu

W wywiadzie dla The Sun Helge Busching powiedział, że Christian B.

– Jednym słowem: winny. […] Mam nadzieję, że długo pozostanie w więzieniu – powiedział dziennikarzom. Zapytany, czy jego były wspólnik pokazał mu zdjęcia porwanej dziewczyny, odpowiedział, że nie może o tym mówić.

Friedrich Fulscher, prawnik Christiana B., zapewnił go, że jego klient jest niewinny i nie ma nic wspólnego ze zniknięciem Madeleine. 43-latek odbywa karę w więzieniu w Kolonii. Został skazany za handel ludźmi Leki i gwałt na 72-letniej kobiecie. Dowodem w sprawie gwałtu było nagranie wideo Christiana B. To Helge Busching i Manfred Seyferth przekazali je policji.

READ  Zmiany klimatyczne grożą dewastacją wiodących potęg gospodarczych świata – w tym USA

Brakująca Madeleine McCann

Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku w portugalskim mieście Praia da Luz. Wtedy trzyletnia Brytyjka była tam na wakacjach z rodzicami. Powiedzieli, że zostawili córkę w pokoju hotelowym około 19:30 czasu lokalnego i poszli na kolację z przyjaciółmi. Rodzice mówią, że odwiedzali córkę na zmianę, gdy jadła. Około 22:00 matka Madeleine weszła do pokoju hotelowego i zobaczyła puste łóżeczko i otwarte okno. Sprawa zaginięcia dziewczynki nie została jeszcze wyjaśniona. Prokurator śledczy Hans Wolters z Braunschweig uważa, że ​​dziecko nie żyje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *