Connect with us

technologia

Komputery z bramami powracają | Engadget

Published

on

„Marka Gateway PC i jej słynne pojemniki na plamy dla krów cieszą się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych od 1985 roku. Firma Acer jest podekscytowana, widząc, jak Walmart stał się wyłącznym dostawcą notebooków i tabletów marki Gateway. Cieszymy się, że klienci operują w Stanach Zjednoczonych i Puerto Rico będzie miał okazję ponownie cieszyć się popularną marką Gateway za pośrednictwem jednego z wiodących sprzedawców detalicznych na świecie ”.

W sumie Gateway wypuściło 11 nowych urządzeń. Sześć ultracienkich laptopów składa się z jednego Urządzenie o przekątnej 11,6 cala, za które otrzymasz zwrot 200 USD, cztery 14,1-calowe komputery w cenie od 240 do 600 USD oraz płatna 15,6-calowa opcja 500 $. Hybryda marki 2 w 1 kosztuje 300 USD i jest objęta roczną subskrypcją platformy Microsoft 365 Personal.

Firma Gateway wprowadziła również dwa nowe laptopy do gier i projektów kreatywnych w ramach serii Creators. Jak można się spodziewać, oba 15,6-calowe laptopy Creators są nieco droższe niż Ultra Slims Wariant AMD wyceniony na 800 dolarów i wariant Intela wyceniony na 1200 USD. Wreszcie, własna marka Acera wypuściła również niedrogi 8-calowy (70 USD) i 10-calowy (80 USD) tablet z systemem Android 10. Firma Gateway planuje wprowadzić na rynek jeszcze więcej laptopów tej jesieni i dodać więcej produktów do swojej oferty w nadchodzących miesiącach.

READ  PRZEGLĄD: Męski zestaw tenisowy na turniej regionalny ITA
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.