Connect with us

Sport

Zawieszenie Messiego zostało zniesione. Będzie mógł grać el. M … piłka nożna

Published

on

To była 37 minuta ostatniego meczu Argentyny z Chile o trzecie miejsce w ostatnim Copa America, gdzie Lionel Messi został wyrzucony z boiska po meczu z Garym Medelem. Czerwona kartka za gwiazdę Barcelona oznaczało wykluczenie z pierwszego meczu eliminacji do mistrzostw świata 2022.

Obejrzyj wideo
Poważny problem dla Linettiego w kadrze. „Jeden z pierwszych, którzy kupili bilet turniejowy na” [Sekcja Piłkarska #62]

Messi będzie mógł zagrać w meczu reprezentacji Argentyny

Argentyńczycy grają u siebie z Ekwadorem w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej. Ta gra była pierwotnie zaplanowana na 26 marca, ale została przełożona z powodu pandemii koronawirusa. I właśnie taką sytuację użył jako argument prezes Argentyńskiego Związku Piłki Nożnej – Claudio Tapia borykać się dla gwiazdy Barcelony.

W liście do Południowoamerykańskiego Związku Piłki Nożnej Tapia oświadczył, że wyrok Messiego został przedawniony, ponieważ miał zastosowanie tylko w dniu meczu. Spotkanie Argentyny z Ekwadorem zostało przełożone na październik, co według Tapii oznacza, że ​​Messi może w nim uczestniczyć. Południowoamerykański Związek Piłki Nożnej nieoczekiwanie zgodził się z prezydentem Argentyny.

Messi może zagrać z Ekwadorem, a kilka dni później w wyjazdowym meczu z Boliwią. W eliminacjach do Mistrzostw Świata w strefie CONBEMOL bierze udział 10 reprezentacji narodowych. Pierwsza czwórka weźmie udział w mundialu, piąta zagra w barażach z drużynami z innych związków.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androidai iOS-a

Sport.pl na żywo .

READ  Borussia Dortmund pokonuje rywali w Pucharze Niemiec. Łukasz Piszczek rozpoczął sezon piłkarski
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *