Connect with us

technologia

Galaxy S20 FE Deal Alert: nowy telefon komórkowy Samsunga kosztuje już 100 dolarów w Best Buy

Published

on

Zaoszczędź 100 USD na zupełnie nowym Galaxy S20 FE. Jest odblokowany, więc możesz go zabrać do wybranego przewoźnika.

Samsung

Plik Galaxy S20 Fan Edition pojawił się dzisiajSamsung oferuje fanom opcję zakupu telefonu S20 za setki, czyli poniżej ceny flagowego modelu. Dobra wiadomość: Best Buy oferuje go jeszcze mniej.

Przez ograniczony czas Best Buy ma rozszerzenie Odblokowany Galaxy S20 FE 5G 128 GB za 599,99 USD jeśli wybierzesz opcję Aktywuj później. Jest dostępny w czterech różnych kolorach w tej cenie, która wynosi 100 USD od ceny detalicznej.

Warto zauważyć, że jeśli wybierzesz opcję Aktywuj teraz, możesz dostać telefon za jedyne 499,99 USD z nową linią lub kontem w Sprint lub 549,99 USD w Verizon. Ale wtedy możesz uzależnić się od droższego planu serwisowego niż chcesz przez dłuższy okres czasu, niż chcesz. Moja rada: spójrz na usługi płatne zgodnie z rzeczywistym użyciem poza umową krykiet, Mint Mobile i Widoczny.

Kontynuuj czytanie: Najtańsze abonamenty telefoniczne, jakie możesz dziś uzyskać

Co jest nie tak z S20 FE? W jego historii Galaxy S20 FE to niedrogi telefon za 700 USD, którego teraz potrzebujemyAndrew Hoyle z CNET przedstawił to podsumowanie: „Cena jest niższa, ale wydaje się, że najważniejsze dane techniczne nie ucierpiały zbytnio. Jest tam 6,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED z 2400 x 1080 pikseli i 120 Częstotliwość odświeżania -Hz zapewniająca płynne przewijanie i błyskawiczny procesor Snapdragon 865 ”.

Nie jestem pewien, czy zgodziłbym się nazywać „niedrogim” telefonem za 700 dolarów, mimo że to oczywiście więcej niż S20 za 1000 dolarów. A za 600 USD jest to zdecydowanie bardziej model ze średniej półki.

W każdym razie, 100 dolarów oszczędności bez umowy lub prośby o aktywację? Zdecydowanie mogę z tym skończyć.

Jej myśli?

Kontynuuj czytanie: Najlepszy telefon na 2020 rok


CNET’s Cheapskate przeszukuje Internet w poszukiwaniu specjalnych produktów technicznych i nie tylko. Najnowsze oferty i aktualizacje można znaleźć w Cheapskate na Facebooku i Świergot. Więcej świetnych zakupów znajdziesz na Strona ofert CNET i sprawdź nasze Strona kuponów CNET najnowsze kody promocyjne od Najlepsza oferta, Walmart, Amazonka i Więcej. Masz pytania dotyczące bloga Cheapskate? Znajdź odpowiedzi w naszym Strona FAQ.

READ  Przyjrzyj się bliżej nowym rozmiarom wyświetlacza i twarzom w Apple Watch z tymi modelami
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *