Connect with us

Sport

YSU trwa dłużej niż Słowo, które stało się ciałem w ST, 44-41 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Odpowiednie zdjęcie / Starszy Jaleel McLaughlin Robert Hayes YSU skacze do mety w późnym przyziemieniu w czwartek wieczorem.

YOUNGSTOWN — Gdy drużyna Youngstown State Football wchodzi do swojej szatni, powyżej wyświetla się jednowyrazowa wiadomość: „Gotowe”.

W swoim otwarciu sezonu przeciwko Incarnate Word w czwartek wieczorem, Penguins właśnie to zrobiły.

YSU, zaledwie 39 sekund za, przejechał 52 jardy do UIW 23, aby ustawić cel z pola od Colta McFaddena, aby wymusić dogrywkę. McFadden później trafił do bramki z 27 jardów, aby popchnąć Penguins do zwycięstwa 44-41 w ekscytującą noc na stadionie Stambaugh.

„Jestem po prostu dumny z walki. Przez cały tydzień mówiliśmy, że będzie to mecz trwający ponad 60 minut, cztery plus kwarty. Powiedziałem nawet (graczom), że rzuty z pola nie wygrają tego meczu, ale co ja do cholery wiem?” – powiedział trener YSU, Doug Phillips. „Odwaga, o której rozmawiamy z Grit U, mam nadzieję, że była widoczna dzisiaj u naszych młodych mężczyzn. W razie potrzeby robili duże przystanki pod koniec gry. Nigdy się nie poddali, nigdy nie przestali walczyć i dali nam możliwość wchodzenia w nadgodziny i wygrywania ich w nadgodzinach ”.

YSU (1-0) korek uliczny Jaleel McLaughlin wykonał rzut do remisu McFaddena, gdy zdobył podanie od Demeatric Crenshawa i pokonał 45 jardów.

„Myślałem o wejściu w pole bramkowe. Myślałem, że jestem dalej niż byłem, i spojrzałem na zegarek i zobaczyłem, że zostały trzy sekundy, więc po prostu próbowałem zejść tak szybko, jak to możliwe ”- powiedział McLaughlin. „Po prostu starałem się, aby mój zespół znalazł się w zasięgu rzutów z pola, ponieważ wiedziałem, że mamy trzy straty”.

Ze swojej strony McLaughlin był katalizatorem YSU przez całą noc. Senior osiągnął w karierze wysokość 242 jardów na ziemi i strzelił dwa gole. Dodał także 46 recepcji. Jego rycząca pozycja w klasyfikacji generalnej plasuje się na siódmym miejscu w historii YSU i był pierwszym korkiem, który przełamał 200 jardów od czasu, gdy Jody Webb strzelił 213 goli przeciwko Woffordowi w 2016 roku.

READ  Polska skupiła się na spotkaniach regionalnych w ramach Saturday News, Sports, Jobs

McFadden w międzyczasie pojawił się, gdy wywołano jego numer. Seniorka, która urodziła się w Polsce, tego wieczoru poszła 3 na 3.

„Kiedy zespół prosi cię o wykonanie takiego kopniaka po wszystkim, co przeszedłeś w tej grze, musisz upewnić się, że robisz wszystko, co w twojej mocy, i robisz wszystko, co możesz” – powiedział jeden skromny McFadden. „Naprawdę doceniam mój zespół ochrony, Schnappera i posiadacza. Byli na miejscu przez całą noc. Ci faceci naprawdę robią dla mnie tak wiele, aby przygotować mnie na sukces ”.

Czy to były największe kopnięcia, jakie McFadden miał w swojej karierze?

– Powiedziałbym, że tak – powiedział. “Podobało mi się; Cóż za początek sezonu z taką grą.”

Po dogrywce UIW (0-1) walczył o przeniesienie piłki, a na trzecim miejscu UIW rozgrywający Cam Ward został zwolniony przez Vinny’ego Gentile’a za stratę 21 jardów. Na 4. i 25. Cardinals spróbowali 40, a Ward prawie przegrał jako pierwszy po starciu, zanim potężny cios złamał piłkę i YSU odzyskał równowagę.

Pingwiny i UIW przez większość nocy chodziły tam iz powrotem. Youngstown State objęło wcześnie prowadzenie 14-0, zanim Cardinals wrócili do wyniku 24-21 w przerwie. Następnie, w drugiej połowie, drużyny zaczęły wymieniać się punktami.

Wcielone Słowo miało kilka okazji do wylądowania na sianokosach, co by zrobiło różnicę, ale obrona pingwinów była wysoka.

Na początku czwartej kwarty Cardinals wkroczyli do pomocy, zanim ich akcja utknęła i zostali zmuszeni do szturchania.

Następnie, przy następnym posiadaniu, wyszli 3 i wyszli. Jednak z przewagą 34-31, czwartą i 1, Cardinals zdecydowali się rzucić kostką i podali piłkę Kevinowi Brownowi. Hunter Allen z YSU wykonał wielki atak za przegraną i oddał piłkę Penguinsowi głęboko na terytorium UIW.

„Gdybym był w takiej sytuacji, to zrobię” – powiedział Phillips.

READ  Polski klub pozbawiony Pucharu w sezonie 2004/2005. PZPN otrzymał tytuł piłki nożnej

Później dodał: „Czwarty i jeden w grze takiej jak ta, tam iz powrotem, spróbowałem czwartego z tyłu. Patrzę na naszą obronę, która była dziś wieczorem na boisku i grali wielki mecz, kiedy było to konieczne ”.

Kilka meczów później Crenshaw wykonał przyłożenie na odległość 3 jardów, aby dać swojej drużynie przewagę 38-34.

Crenshaw, debiutant w Redshirt, rozpoczął swoją pierwszą karierę w czwartek. Zrobił 9 ze swoich 12 podań na 112 jardów i jedno przyłożenie, dodając 81 jardów i dwa wyniki na ziemi.

„Zdecydował: ‘Zamierzam tu zdobyć przyłożenie’. Zobaczyć to przywództwo od młodego człowieka (jest świetne) ”- powiedział Phillips.

Jednakże, gdy pozostało 2:15, Wcielone Słowo miało mnóstwo czasu na jazdę. Cardinals przemaszerowali 75 jardów w ośmiu grach i ukoronowali swoją jazdę podaniem na 2 jardy przyziemienia z Warda do Trevora Begue.

Zwycięstwo było zmianą scenariusza dla zespołu YSU, który miał trudności z ukończeniem gier, w których Pingwiny zakończyły wiosną 1-6. W każdej z tych porażek pingwiny były w posiadaniu drugiej połowy.

„Idź i uciekaj, to właśnie chcesz zobaczyć. Możesz wieszać rzeczy na ścianach i mówić o słowach, ale robienie tego, demonstrowanie i oglądanie tego dzisiejszego wieczoru to rzeczy, które kładziemy nacisk ”- powiedział Phillips. Dodał: „Przez cały tydzień rozmawialiśmy o tym, co trzeba, musimy pozostać razem przez wzloty i upadki, aw tej grze były wzloty i upadki. Nasze dzieci zostały razem i to jest braterstwo, które buduje się w szatni.”

The Penguins odwiedzą stan Michigan 11 września na jedyny mecz sezonu, który nie jest konferencją. Rozpoczęcie jest w południe.

[email protected]

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *