Connect with us

Sport

Polska zdobywa tytuł NE-8: wykluczenie Niles 4:0 przynosi koronę ligi | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Odpowiednie zdjęcie / Robert Hayes, seniorka z Polski, Mia Marantis uderza piłkę obok seniorki Nilesa, Allison Cline w pierwszej połowie. Marantis strzelił dwa gole w wygranym 4:0 meczu Bulldogs, który zdobył tytuł Northeast 8.

POLSKA – Tydzień po ukazaniu się serii zawsze może być ciekawy.

Nie, mecze nie liczą się do rozstawienia ani nie mają żadnego wpływu na play-offy, ale ostatnie kilka rozgrywek może być właśnie tym, czego niektóre zespoły potrzebują pod względem tuningu.

Być może dodatkowe zawody mogłyby zostać wykorzystane do leczenia początkujących, a gracze rezerwowi mogliby czerpać korzyści z gry.

Lub, jeśli jesteś Buldogami Polskimi, jest jeszcze do zdobycia tytuł konferencji.

Wykreśl to z listy, szczególnie dla czterech polskich seniorów, którzy nigdy nie byli dumni z tytułu konferencji Northeast 8.

Zmieniło się to w poniedziałkową noc, kiedy Niles skończył 12 lat po wykluczeniu 4:0 z Bulldogs.

Ma to duże znaczenie dla pierwszego trenera Neila Hudy, ale jeszcze bardziej dla jego 19 piłkarzy. Jeśli już, to odzwierciedla czas zainwestowany poza dniem gry.

“To ciężka praca, którą włożyli i poświęcenie, które mają dla piłki nożnej i mają dla siebie nawzajem” – powiedział Huda. „Bardzo się łączą, gdy wyjeżdżają razem, wszędzie jeżdżą, a to ma wiele wspólnego z byciem jak rodzina. Każdy chce grać dla każdego.”

Seniorka Mia Marantis strzeliła z około 15 metrów i strzeliła gola w pierwszych pięciu minutach meczu, dając Polsce bardzo potrzebną wczesną przewagę, zwłaszcza przeciwko drużynie Niles, która pokonała ich tylko 0:1 w połowie września.

To był początek wspaniałej nocy dla Marantisa, który później strzelił gola przed przerwą po tym, jak pokazał dużo posiadania piłki w ataku.

– Zdobycie wczesnej przewagi pomaga i uspokaja nas, ponieważ wciąż musimy grać ostro, ale po prostu wiemy, że to mamy – powiedział Marantis. „Byłem bardzo podekscytowany (po drugiej bramce), mam wrażenie, że sezon minął zbyt szybko, ale jest w porządku.

READ  Tak komentowały mecz z Polską ukraińskie media. „Lewandowski nie byłby potrzebny” reprezentacji Polski

„Czuję, że jesteśmy bardzo blisko, nasza przyjaźń, wewnątrz i na zewnątrz zespołu, tworzymy więzi zespołowe, więc czuję, że wszyscy jesteśmy po prostu szczęśliwi, że możemy grać razem i wszyscy jesteśmy tylko przyjaciółmi, to zdecydowanie pomaga budować w górę chemii ”.

Były starsze Syda Masucci (29 ) i debiutantka Lucy Harrell (64 ).

Podobnie jak jej starsi koledzy, Masucci nigdy nie miała okazji zdobyć tytułu konferencji.

Jako senior, wszystko jest trochę bardziej wyjątkowe, zwłaszcza gdy możesz rywalizować ze swoją młodszą siostrą Samanthą i dwiema innymi siostrami.

„Wszyscy pracowaliśmy bardzo ciężko, ponieważ było to zależne od konferencji, więc myślę, że dla nas wszystkich było to bardzo ekscytujące” – powiedział Masucci. „Jestem przekonany, że jeśli wszyscy będziemy grać razem jak zespół, o którym wiem, że potrafimy, to myślę, że możemy zrobić dobrze.

„W zeszłym roku mieliśmy problemy ze wstawaniem, ale czuję, że ten rok zaczęliśmy naprawdę ciężko i to nas motywuje i tak dalej”.

Polska (12-2-1) zanotowała dziesiątą bramkę w tym sezonie, głównie dzięki drugiemu bramkarzowi Lenanne Williams. Bulldogs mają pożegnanie w pierwszej rundzie jako dziewiąte rozstawione w drabince Division II Northeast 1 i grają ze zwycięzcą z Salem i Edgewood.

Tymczasem Niles (9-6) wykorzystał poniedziałkową noc jako okazję do odpoczynku niektórych graczy i wylizania ran przed meczem posezonowym. Po spotkaniu z Marlingtonem w pierwszej rundzie, jest na co czekać, gdy sezon zasadniczy minął w mgnieniu oka.

– Wciąż brakuje nam dwóch meczów, ponieważ byliśmy zamknięci z powodu COVID, ale nie możemy się doczekać play-offów – powiedział trener Scott MacMillan. „Cieszymy się, że grupa dziewcząt gra z Marlington na tydzień (od poniedziałku).

“Wiem, że mieliśmy wspólnych przeciwników i powinniśmy grać z nimi dobrze. Jestem pewien, że to silna drużyna, nigdy w naszej historii nie grałem z nimi, nigdy z nimi nie graliśmy, więc” Fajnie jest grać przeciwko ktoś, kogo nigdy wcześniej nie grałeś, więc czekamy na to ”.

READ  Real Madryt. Iker Casillas został zastępcą dyrektora zarządzającego

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *