Connect with us

technologia

Xiaomi przedstawia telewizory Mi OLED z technologią NVIDIA G-SYNC

Published

on

Xiaomi jutro przedstawi swoje zupełnie nowe rozwiązania telewizorów OLED z technologią NVIDIA G-SYNC. Firma opublikowała zwiastuny nadchodzącego ogłoszenia pod adresem Weibo z jego oficjalnego konta, jak od. odkryty Informacje o sprzęcie.

Linia telewizorów Xiaomi Mi OLED z technologią NVIDIA G-SYNC zostanie ogłoszona jutro

Telewizory Xiaomi Mi OLED będą ogromnym ulepszeniem istniejących paneli OLED, które pojawiły się na rynku rok temu. Telewizory Mi OLED są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach oraz są wyposażone w technologię NVIDIA G-SYNC, co oznacza, że ​​są certyfikowane jako produkty NVIDIA BFGD (Big Format Gaming). Firma sprzedaje telewizory Mi OLED jako „profesjonalny monitor do gier”, który przewyższa wzornictwem i jakością standardowe telewizory.

NVIDIA rozszerza ofertę G-SYNC na targach CES 2020: Do 88-calowych LG OLED BFGD i 32-calowych 4K G-SYNC Ultimate HDR mini-LED

Zdecydowanie nie wspomniano o wielu specyfikacjach, takich jak częstotliwość odświeżania, certyfikacja wysokiego zakresu dynamiki i rozdzielczość, ale zostaną one ujawnione podczas samego ogłoszenia. Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że nie wiemy, czy seria telewizorów Xiamoi Mi OLED faktycznie jest wyposażona w moduły NVIDIA G-SYNC, czy też są one certyfikowane jako wyświetlacze zgodne z G-SYNC. To ostatnie oznacza jednak, że są to monitory Freesync, gdyby tak było, zobaczylibyśmy coś w teaserach marketingowych.

Telewizor Xiaomi MI OLED z zwiastunem NVIDIA G-SYNC Advance (przez Weibo):

Ponieważ jednak są to wyświetlacze NVIDIA BFG, powinny mieć częstotliwość odświeżania 75+ Hz, co jest częścią certyfikacji telewizyjnej. Inne cechy telewizorów BFGD to HDR, szeroka gama kolorów (DCI-P3), ULMB dla ultraszybkiego czasu reakcji i najprawdopodobniej HDMI 2.1 (ALLM, eARC, VRR), biorąc pod uwagę, że jest to niezbędna funkcja dla konsol nowej generacji i konfiguracje do gier, aby w pełni wykorzystać nowoczesny sprzęt. Mając to na uwadze, powinniśmy usłyszeć więcej jutro, a jeśli chodzi o ceny, oczekuj, że będą one należeć do kategorii premium, ponieważ są kompatybilne z G-SYNC.

READ  Ailleron SA: zostaje partnerem publikacji „Przyszłość jest szybsza niż myślisz”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *