Connect with us

Sport

Andrew W. Rauzan 1974-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

YOUNGSTOWN – Andrew W. “Drew” Rauzan zmarł niespodziewanie w czwartek 5 sierpnia 2021 roku w szpitalu St. Elizabeth Youngstown.

Syn Andy’ego Rauzana Jr. i Pameli Tomsick Rauzan oraz starszy brat Bryana Rauzana, Drew urodził się 23 lipca 1974 roku w szpitalu St. Elizabeth. Był jej pierwszym dzieckiem.

Drew był rezydentem Campbell (do 2018), gdzie uczęszczał do szkoły podstawowej St. Joseph the Provider Elementary i ukończył liceum Urszulanek w 1992 roku. Drew grał w uniwersyteckim futbolu dla Fighting Irish (nr 50) jako obrońca ofensywny pod wodzą trenera Dicka Angle’a.

Po ukończeniu studiów Drew uczęszczał do Youngstown State University i kontynuował swoje przygody z futbolem jako Tight End i Long Snapper (nr 92) i był członkiem drużyny National Championship w 1994 roku.

Pomiędzy uczęszczaniem do YSU, co oznaczało początek jego wspaniałej kariery akademickiej, a sukcesem na boisku, Drew znalazł inną pasję i zaczął trenować piłkę nożną. Zaczął od odrodzonego Northeastern Catholic Tarheels i szkolił swojego brata Bryana. Przeniósł się do Liceum Urszulanek w 1996 roku, a ostatecznie do Liceum Howland w 1999 roku. Drew koordynował niektóre z najbardziej zorganizowanych i produktywnych zespołów specjalistycznych, jakie kiedykolwiek widziała dolina, ćwicząc sztukę dolnego bloku z ofensywnymi liniami oraz pełen gracji kick-out blok z bocznymi i górnymi bokami. Coaching i przywództwo były w jego krwi.

Ci bliscy Drew wiedzieli, że zawsze w pełni przestrzegał harmonogramu studiów i wyższego wykształcenia. W 1994 roku Drew zdobył dwa tytuły licencjata z historii i nauk politycznych podczas studiów na YSU. Następnie uzyskał tytuł magistra administracji wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, a w 2013 r. uzyskał tytuł doktora prawa w Cleveland-Marshall College of Law. W miarę rozwoju kariery akademickiej Drew prowadził także kursy prawa karnego w YSU, Kent State i Penn State.

W 1998 roku poszedł w ślady ojca i ukończył Akademię Policyjną Akron i został zatrudniony jako policjant pomocniczy w City of Campbell. W 1998 roku Campbell został zaprzysiężony na pełnoetatowego policjanta, kiedy uczęszczał do college’u i ćwiczył. Podczas pracy w Departamencie Policji w Campbell piastował stopień oficera patrolowego, sierżanta (2004) i w 2013 roku miał przywilej pełnić funkcję szefa policji w swojej ukochanej społeczności. W 2016 roku założył odnoszącą sukcesy firmę prawniczą w Struthers.

READ  Rosja mówi, że skandal związany z usuwaniem flag podczas Draft Draft World Cup w Polsce nie może pozostać niezauważony - RT Sport News

Rok 2004 był początkiem tego, co Drew najbardziej kochał w życiu, swoich dzieci. Drew i jego była żona Kimberly zostali pobłogosławieni swoim pierwszym dzieckiem, córką Madalyn.

Później Drew powitał swojego syna Rudy’ego, córkę Eleanor i córkę Irenę z żoną Emmą Brenoel, którą poślubił w 2016 roku. Powiedzieć, że te dzieciaki stworzyły świat dla Drew, byłoby niedopowiedzeniem. Drew uwielbiał to, że jego dzieci bezwarunkowo trenowały sporty młodzieżowe, angażowały je w kościele, regularnie jeździły na zjazdy rodzinne „Y”, a co najważniejsze, rozumiały wartość naukowców takich jak on.

Ci, którzy znali Drew, wiedzą, że świat stracił niesamowitego mężczyznę: człowieka, który udziela ci rad, w każdej chwili jeździ do domu lub rozmawia z tobą godzinami. Drew zawsze szukał szybkiej gry w koszykówkę z osobami o połowę młodszymi i cieszącymi się życiem. Drew na przestrzeni lat dotknął tak wielu istnień, że historie będą dla nas wszystkich nieskończone. Kochał społeczność, w której żył i służył. Policja była wezwaniem dla ludzi Rauzan i Drew był dumny z każdego kontaktu, który nawiązał, tak jak jego ojciec. Jego coaching motywował i opiekował się ludźmi w całej dolinie, którzy wciąż o tym mówią po latach. Jego dzieci będą miały wysokie oczekiwania w trakcie swojego życia, ale bądźcie pewni, że otrzymały drogę i wizję od osoby, która najbardziej się o nie troszczyła, tato.

Drew poprzedzał śmierć swojego ojca Andy’ego Rauzana Jr.; Dziadkowie, Andy Rauzan senior i Eleanor „Alice” Rauzan; Dziadkowie, Rudolph Tomsick senior i Mary Tomsick; oraz wujek Rudolph Tomsick Jr. i Daniel Rauzan.

Drew zostawia swoją żonę, Emmę Brenoel Rauzan; były małżonek Kimberly Fuzer; czworo dzieci Madalyn, Rudy, Eleanor i Irena; Matka, Pamela Tomsick Rauzan; Brat Bryan (Jennifer) Rauzan; teściowa i teść, Phil i Amy Brenoel; szwagierka, Abby (Nick) Gajdos; Siostrzenica, Wiktoria; i siostrzeńcy, Andrew i Max.

READ  Podbeskidzie Bielsko-Biała. Urzędnik: trener Krzysztof Brede zwolnił ze swojego stanowiska

Godziny przyjęć w czwartek, 12 sierpnia 2021 r., od 17:00 do 20:00 w Kirila Funeral Home, Inc., 258 Poland Ave., Struthers. Nabożeństwo modlitewne odbędzie się w domu pogrzebowym w piątek 13 sierpnia 2021 r. o godz. 10.00, po czym nastąpi chrześcijański pogrzeb w parafii św. Apostołów przy kościele św. Stefana Węgierskiego, 854 Wilson Ave., Youngstown.

Edukacja była dla Drew priorytetem. Powstaje fundacja, która ma finansować wydatki na edukację i studia dla czwórki jego dzieci. Aby uzyskać informacje o tym, jak przekazać darowiznę i wesprzeć swoje dziedzictwo, wyślij e-mail na adres [email protected] lub wyślij czeki na adres: Clemente Law Offices, Attn: Rauzan Trust, 700 Fifth St., Struthers, OH 44471 .

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *