Connect with us

technologia

„Unter uns” zostaje zaatakowany przez hakerów zwolenników Trumpa – trzy dni po przeboju AOC na Twitch Rally

Published

on

Około 72 godzin temu ponad pół miliona ludzi widział, jak przedstawiciel Aleksandrii Ocasio-Cortez gra w grę wideo, Pomiędzy nami, coś w rodzaju wypasionej, pozaziemskiej gry Uwaga. Demokratyczna kongresmenka zorganizowała stream na Twitchu, rekrutując na tę okazję kilku popularnych influencerów gier komputerowych i miała podwójny cel tej sesji: zebranie kampanii dla Joe Bidena. To był hit, który przyciągnął powszechną uwagę i pochwały, a nawet sprowokował kilka uderzeń bonga, które rozważały, czy AOC rzuciło światło na ciemność przyszłość polityki i organizacja społeczna.

Dziś wieczorem gra jest atakowana przez hakera, który jest zwolennikiem Trumpa, który nosi tożsamość Eris Loris i wydaje się, że używa tego Nom de Guerre grecka bogini niezgody i walki. InnerSloth, firma, która za tym stoi Pomiędzy nami, potwierdził ten włamanie w tweecie w czwartek i wysłał kolejną wiadomość na Twitterze, wskazując, że kontynuowano to wcześnie w piątek wieczorem.

Haker zbombardował Pomiędzy nami‘Gracze z wiadomościami za pośrednictwem funkcji czatu w grze. Wielu użytkowników udało się następnie na Twittera, aby narzekać na sytuację, w której się znaleźli i zamieścić zrzuty ekranu wiadomości, które wysłała Eris Loris.

Dokładne cele włamania nie są obecnie jasne. Spam Trumpa najwyraźniej ma na celu ulepszenie i podsycenie młodej publiczności gry. Ta grupa populacji teoretycznie byłaby znacznie bardziej skłonna do wspierania Bidena i była wyraźnie zainteresowana rozgrywką AOC we wtorek. Poza dziwactwami, wiadomości o Eris Loris zawierały linki do kanału Discord, strony internetowej i kanału YouTube. Haker umieścił na tych platformach filmy i teksty, które wyglądały na pół bełkotu, na pół jak odniesienia do metod oszukiwania w grach wideo.

Pomiędzy nami był niespodziewanym hitem roku 2020, a cyfrowy rajd AOC na Twitchu zwraca na to jeszcze większą uwagę. To było najczęściej pobierana gra w trzecim kwartale ze 100 milionami instalacji, prawie o jedną trzecią więcej niż kolejny najpopularniejszy tytuł, Mój gadający Tom i jego przyjaciele. Gra wieloosobowa zaowocowała teraz rekordowymi pobraniami sześcioletniego Discorda. aplikacja do czatu i platforma mediów społecznościowych preferowane przez graczy.

Podczas Pomiędzy nami„Popularność może być nowa, ale to, co nie przyciągnęło AOC, to fakt, że politycy nieustannie szukają tego, co pomoże im lepiej związać się z młodymi ludźmi i zachęcić ich do głosowania. Znalezione przed AOC Pomiędzy nami, napisała na Twitterze o graniu w grę Nintendo w maju Animal Crossing: New Horizons i znalazłem ludzi grających z nią na Twitterze. Kampania Biden rozpoczęła się na początku tego miesiąca własną oficjalną obecność w grzeIstnieje wirtualne centrum kampanii, które jest monitorowane przez cyfrowy awatar byłego wiceprezesa, okulary przeciwsłoneczne typu aviator i wszystko.

READ  Final Fantasy 16 ujawnione podczas wydarzenia PS5 Showcase
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *