Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Wyłącznie: „Polscy fani sprawią, że będzie bardzo wyjątkowy” – kierowca F1 Robert Kubica nie może się doczekać GP Polski

Published

on

Kierowca F1 Robert Kubica nie może tego zrobić Poczekaj, aż Speedway GP w Warszawie, Polska i ma nadzieję, że lokalny faworyt Patryk Dudek odniesie zwycięstwo przed pełną pasji publicznością.
Bartosz Zmarzlik rozpoczął sezon w stylu oszałamiającym zwycięstwem w Grand Prix Chorwacji, a Kubica nie może się doczekać kolejnego emocjonującego wyścigu w sobotę po obejrzeniu kwalifikacji w piątek. .

„To wspaniałe wydarzenie nie tylko dla polskich kolarzy, ale także dla mnie, że mogę być częścią tak dużego wydarzenia” – powiedział w ekskluzywnym wywiadzie dla Eurosportu Polska.

Żużlowy GP

„Nierealne uczucie” – Fricke reaguje na szokujące zwycięstwo SGP w Warszawie

9 GODZIN TEMU

„Zakładam, że było to bardzo trudne organizacyjnie, zwłaszcza po tym, co stało się z Covid-19.

„On nie zawodzi!” – Zmarzlik idzie na szczyt z „rozwalającym okrążeniem”.

„Nie mogę się doczekać, aż te trybuny się zapełnią. Polscy kibice sprawią, że będzie to wydarzenie wyjątkowe, nie tylko dla kolarzy, ale dla każdego, kto weźmie udział w Grand Prix. Nie mogę się doczekać tak pięknego doświadczenia.

„Oczywiście Bartosz Zmarzlik jest jednym z faworytów i chciałbym, żeby wygrał, ale oglądamy tutaj najlepszych kolarzy na świecie. Nigdy nie jest łatwo wygrać i myślę, że w tym konkretnym środowisku istnieją również różnice techniczne w porównaniu z normalnym stadionem lub torem.

„Zawsze jest znak zapytania, ale dla moich skrzyżowanych kciuków będzie dla Zmarzlika. Nie mogę się doczekać bycia częścią tego programu i zapamiętam go do końca mojego życia.”

„To będzie niesamowite wydarzenie” – Gortat nie może się doczekać GP Warszawy

Były polski zawodowy koszykarz Marcin Gortat również będzie entuzjastycznym widzem i liczy również na dobry występ ze strony Danego Mikkela Michelsena, którego zna osobiście.

„Wygląda na duże, to mój pierwszy raz tutaj. Nigdy nie widziałem żużla z prawdopodobnie 40, 50 lub 60 000 ludzi na stadionie. To będzie niesamowite wydarzenie. Miejmy nadzieję, że Polacy znajdą się w pierwszej trójce – powiedział Gortat, który grał jako centrum w NBA dla Orlando Magic, Phoenix Suns, Washington Wizards i Los Angeles Clippers.

’Co jest dobre?’ – Madsen i Zmarzlik wybierają pozycje startowe

„Nadal musisz pamiętać, że są ludzie tacy jak Tai Woffinden, którzy wciąż mają problemy w lidze, ale nadal są bardzo doświadczonym graczem. Masz Mikkela Michelsena, który jest w niesamowitej formie i zdecydowanie myśli o wygraniu swojego pierwszego Grand Prix, więc jest wielu kierowców, którzy mogą walczyć o pierwsze miejsce.

„Mam nadzieję, że Bartosz Zmarzlik zdominuje wszystko, ale chciałbym też zobaczyć Mikkela w pierwszej trójce, ponieważ znam go osobiście”.

Wyścig na żużlu 2022 będzie dostępny na żywo i bez reklam Odkrycie+ z akcją wyścigową na żywo również w Eurosport 2.

Żużlowy GP

„On będzie wypatroszony” – Zmarzlik nie zagra w finale SGP w Polsce po „dużych” błędach

9 GODZIN TEMU

Żużlowy GP

„Bardzo dziwne” – wykluczył je Doyle po zdjęciu rąk z kierownicy

10 GODZIN TEMU

READ  Polska zgłasza nowy dzienny rekord 40 876 przypadków COVID
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.