Connect with us

technologia

Wygląda na to, że YouTube zawiódł na całym świecie

Published

on

Wygląda na to, że YouTube ma teraz problemy z ładowaniem filmów. Kilka Skraj Pracownicy mają problemy z oglądaniem filmów i YouTube potwierdził że coś się dzieje:

Wydaje się, że problem dotyczy innych usług, które również korzystają z infrastruktury YouTube, w tym YouTube TV oraz filmów i programów telewizyjnych, które można kupić za pośrednictwem Google TV (wcześniej znanej jako Filmy i TV Google Play). Nie mogliśmy go załadować.

W naszych dotychczasowych testach witryna YouTube wydaje się w porządku, ale same filmy stale pokazują koło ładujące. Jeden Skraj Pracownik po około minucie otrzymał film o załadunku.

DownDetector pokazuje również naprawdę ogromną liczbę raportów użytkowników o problemach z YouTube, co wskazuje, że problem jest powszechny – pisząc to, diagram DownDetector zwiększa się do ponad 256 000 zgłoszeń użytkowników w mniej niż godzinę. Wielu użytkowników na Twitterze zgłasza, że ​​YouTube też dla nich nie działa, a liczba wyszukiwań hasła „Czy YouTube jest niedostępna” rośnie.

YouTube nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

READ  BILL OWNEY | DOBRE LIKE GOLD: Minivan, w którym poeta mógłby się zakochać
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *