Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o turniejach automaty online

Published

on

 

Jeśli kiedykolwiek grałeś w sloty, z pewnością spotkałeś się już wcześniej z turniejami automatów. Pytanie brzmi, czy naprawdę rozumiesz, jak działają turnieje automaty online? 

Nie martw się, jeśli nie, ponieważ w tym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące ich.

Czym są turnieje automatów online?

Mówiąc prościej, turnieje na automatach to bezpośrednie wyzwania, w których wielu graczy próbuje uzyskać jak najwyższy wynik w określonej liczbie obrotów na określonym automacie.

Gracz, który zakończy grę z najwyższym wynikiem na koniec określonego czasu, wygra turniej i zazwyczaj otrzyma nagrodę pieniężną lub darmowe spiny.

Wiele automaty online wymaga od graczy uiszczenia niewielkiej opłaty, aby wziąć udział w turnieju, podczas gdy inne są bezpłatne, jednak po rozpoczęciu rozgrywki obroty nie będą kosztować graczy absolutnie nic! Zwykle turnieje na automatach online ze wpisowym mają zwykle większe pule nagród.

Zamiast płacić za tyle obrotów, ile chcą, gracze otrzymują określoną liczbę obrotów (na przykład 20, 50 lub 100).

Jak wygrywać w turniejach automatów online?

Wygrywanie pieniędzy w turniejach automatów online nie może być prostsze! Wszystko, co musisz zrobić, to zapisać się do wybranego turnieju i zakręcić bębnami, a zamiast gotówki za każdy udany obrót wygrasz punkty.

Im więcej punktów zdobędziesz, tym wyżej w klasyfikacji generalnej będziesz się wspinał, ale uważaj. Inni uczestnicy turnieju mogą Cię wyprzedzić w dowolnym momencie.

Niektóre turnieje automatów online nagradzają graczy punktami za każdym razem, gdy odnotowują zwycięski obrót, inne turnieje przyznają graczom punkty na podstawie określonych działań.

Na przykład mogą otrzymać punkty za kilka kolejnych wygrywających obrotów (lub przegranych), trafiając 5 z najlepiej płatne symbole lub uruchomienie funkcji bonusowej.

Aby faktycznie wygrać nagrodę w turnieju na automacie, musisz zająć jedno z trzech lub pięciu pierwszych miejsc. Oczywiście im wyżej w tabeli liderów zajmiesz miejsce, tym cenniejsza będzie nagroda.

READ  Polska bada technologię i rolnictwo z PHL

Jak wspomniano wcześniej w tym przewodniku, nagrody mogą się różnić. Gracze najczęściej otrzymują nagrody pieniężne lub darmowe spiny, jednak nierzadko zdarza się, że gracze otrzymują luksusowe wakacje, elektronikę i samochody!

Jakie są rodzaje turniejów automaty online?

Istnieje wiele różnych rodzajów turniejów, z których mogą korzystać gracze, niektóre są bardzo proste i bezpośrednie, inne oferują nieco bardziej złożone. Jedno, co ich wszystkich łączy, to fakt, że granie nimi jest niesamowicie zabawne!

Zaplanowane turnieje automatów

Zaplanowany turniej automatowy jest dokładnie tym, na co wygląda, są to turnieje, które mają wyznaczony czas rozpoczęcia i zakończenia.

Długość turniejów może być różna, od szybkiej 5-minutowej gry do takiej, której ukończenie zajmuje dni, tygodnie, a nawet miesiące. Im dłuższy turniej, tym większa nagroda.

Turnieje slotów Sit and Go

Turnieje Sit and Go są takie same jak turnieje Sit and Go, które można znaleźć podczas gry w pokera online.

Są to gry, które nie mają wyznaczonego czasu rozpoczęcia, ale rozpoczynają się, gdy zarejestruje się wystarczająca liczba graczy, aby wziąć udział w turnieju.

Turniej trwa tylko chwilę, a nagrody są zwykle dość skromne w porównaniu z większymi zaplanowanymi turniejami.

Turnieje Reloader

Turnieje Reloader to turnieje na automaty online, w których gracze płacą wpisowe, aby wziąć w nich udział.

Gracz może kręcić bębnami przez określony czas, jednak, zamiast rejestrować końcowy wynik na koniec swojego czasu gry, może zdecydować, się wydać więcej pieniędzy, aby dokupić i kontynuować grę, gromadząc swój wynik.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *