Connect with us

technologia

Witryna PlayStation uruchamia nową stronę z biblioteką gier na PS5 i PS4

Published

on

Jako część zbliżające się drżenie do opartego na przeglądarce PlayStation Store, Firma Sony się pojawiła nowe funkcje biblioteki gier na oficjalnej stronie internetowej. Możesz teraz filtrować zakupy według platformy, ale PlayStation 5 i PlayStation 4 to jedyne opcje w momencie wejścia. Informowaliśmy o tym w zeszłym tygodniu Uchwyt platformy zostałby usunięty Produkty PS3, PS Vita i PSP ze sklepu internetowego – chociaż nadal możesz kupować gry na te platformy za pośrednictwem ich rodzimych klientów PS Store.

Oprócz filtra formatu dostępne są również zakładki „Kupione”, „Odtwarzane”, „Pobrane”, „PS Plus” i „PS teraz”. W ten sposób możesz na przykład zamawiać gry na podstawie gier, w które ostatnio grałeś lub z których korzystałeś w ramach usług abonamentowych. Niestety, nie możesz jeszcze zobaczyć, jak długo grasz w swoje gry, ale wydaje się, że jest to pierwsza faza znacznie szerszego wdrożenia. Więc na razie trzymajcie tylko kciuki. Tutaj też nie ma listy życzeń, ale to wciąż wczesne dni.

Możesz sprawdzić nową bibliotekę gier tędy. Jest niewątpliwie czystszy niż to, co było wcześniej dostępne w opartym na przeglądarce PS Store, ale brak starszych konsol z pewnością frustruje niektórych fanów. Czy jesteś zadowolony z tego uaktualnienia? Miłego przeglądania kolekcji w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Nadchodzi listopadowe wydarzenie? Wszystko, czego Apple nie ogłosił na październikowym wydarzeniu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *