Connect with us

technologia

Chiny przedstawiają plan rozwoju regionu Pekin-Tianjin-Hebei

Published

on

Chiny przedstawiły plan skoordynowanego rozwoju regionu Pekin-Tianjin-Hebei, ogłosiło we wtorek Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych (MIIT).

Plan, wydany wspólnie przez MIIT, Narodową Komisję ds. Rozwoju i Reform, Ministerstwo Nauki i Technologii oraz samorządy Pekinu, Tianjin i Hebei, przewiduje, że poziom skoordynowanego rozwoju przemysłowego w regionie znacznie się poprawi do 2025 r. Staje się.

Według MIIT skoordynowany rozwój przemysłowy regionu osiągnął w ostatnich latach przełomowe wyniki i stale optymalizował strukturę przemysłową regionu.

Do końca 2022 roku w regionie Pekin-Tianjin-Hebei powstało ponad 1100 „małych gigantów”, nowych elit małych i średnich przedsiębiorstw specjalizujących się w rynku niszowym, stanowiących 12 procent wszystkich firm w kraju.

Według MIIT należy poczynić solidne postępy w rozwijaniu wysokiej jakości, inteligentnych i ekologicznych gałęzi przemysłu w regionie, promowaniu wysokiej jakości przedsiębiorstw i przekształcaniu regionu w biegun wzrostu dla innowacyjnego rozwoju zaawansowanej produkcji oraz strefę demonstracyjną dla skoordynowanego rozwoju przemysłowego.

Ministerstwo poinformowało, że zostaną zintensyfikowane działania mające na celu poprawę otoczenia biznesowego w regionie, wzmocnienie koordynacji różnych czynników, optymalizację mechanizmu koordynacji regionu oraz zapewnienie monitorowania i oceny.

READ  Bliższe spojrzenie na pierwszy ekskluzywny Xbox nowej generacji • Eurogamer.net
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *