Polska U21 – Bułgaria U21 1-1. Sędzia zranił reprezentację Polski?

Polska młodzieżówka zremisowała tylko 1: 1 z Bułgarią, a szanse na awans do Euro U-21 zostały ograniczone do minimum. Wiele jednak wskazuje na to, że sędzia „Biało-Czerwonych” wstrzymał doskonałą szansę na zdobycie gola w ostatniej akcji spotkania.

Spotkanie zakończyło się remisem, z którego żadna z drużyn nie jest zadowolona. Bułgarzy praktycznie stracili szansę wyprzedzenia w tabeli „biało-czerwonych”, a Polacy skomplikowali swoją sytuację.

Podopieczni Czesława Michniewicza zajmują drugie miejsce w tabeli i rozegrają ostatni mecz z Łotwą. Awans do turnieju wywalczy piątka najlepszych drużyn na drugim miejscu, ale rekord Polaków nie napawa optymizmem. Biało-Czerwoni muszą liczyć się z tym, że o awans potkną się praktycznie wszyscy zawodnicy.

Byłoby zupełnie inaczej, gdybyśmy wczoraj wygrali. Polacy jednak nie poradzili sobie z Bułgarami, choć wielu komentatorów uważa, że ​​sędzia niesłusznie wstrzymał 100% sytuacji z Polski w jednej z ostatnich akcji.

Mowa o akcji z dogrywki, kiedy Tymoteusz Puchacz zagrał pionową piłkę do Pawła Tomczyka, który był ze swoim kolegą na pozycji dwóch dla bramkarza. Niestety sędzia spalił …

Sytuacja szybko stała się przedmiotem analizy i komentatorzy zgodzili się – sędzia podjął złą decyzję. Tomczyk stanął za jednym z bułgarskich obrońców i akcja została niesłusznie przerwana.

Polacy mogą tylko żałować, że system VAR nie został zaimplementowany w eliminacjach do Euro U-21 …

Dzielenie płaskie

READ  Girard kończy dwa mecze zwycięstwem 2:1 nad Lakeview | Wiadomości, sport, praca