Connect with us

Nauka

Windy CTE do polskiego oświetlenia publicznego

Published

on

Energa Oświetlenie inwestuje w pięć nowych teleskopowych wsporników do wózków firmy CTE

Jedno ze stanowisk JHV CTE B-LIFT 20 zostało niedawno dostarczone do Energi Oświetlenie.

Polska firma oświetleniowa Energa Oświetlenie wzbogaciła swoją flotę o pięć nowych teleskopowych wsporników CTE do samochodów ciężarowych.

Firma, która oferuje usługi i instalacje oświetleniowe dróg, ulic, budynków i terenów otwartych i jest częścią Grupy Energa, w ostatnim czasie otrzymała nowe platformy do prac przy projektach w całej Polsce.

Tim Hunt, kierownik obszaru CTE w Polsce, powiedział: „B-LIFT 20 JHV okazał się zwycięskim modelem na polskim rynku, a tak znani klienci, jak Energa Oświetlenie, cieszą się dużą pojemnością kosza, wysięgnika i funkcji takich jak stabilizacja kosza ”.

CTE B-LIFT 20 JHV zamontowany na bazie Iveco Daily.Stojaki CTE B-LIFT 20 JHV mają maksymalną wysokość roboczą 20 mi są montowane na podstawie Iveco Daily.

Modele CTE B-LIFT 20 JHV, które są zamontowane na 5-tonowej podstawie Iveco Daily, mają wysokość roboczą 20 m, maksymalny zasięg 12,9 mi są wyposażone w kosze z włókna szklanego o udźwigu 250 kg.

Wyposażona w wysięgnik typu fly-wysięgnik, CTE powiedział, że platforma była przydatna do prac drogowych i zastosowań, w których przestrzeń jest ograniczona.

Platformy, które zostały zamówione przez lokalnego dealera Kob Crane Montaże, zawierają również regulowane stabilizatory i inteligentny system stabilizacji CTE S3.

READ  Urzędnicy potwierdzają pierwszą epidemię COVID-19 w szkołach publicznych hrabstwa Carroll - CBS Baltimore
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *