Fitch, Ursuline Girls Win; East Boys triumfują | Wiadomości, sport, praca

¯ FITCH 44, EAST 33: YOUNGSTOWN – Drużyna Sokołów odniosła drugie zwycięstwo w tym roku, pokonując rajd ze wschodu w czwartej kwarcie.

Golden Bears pokonali Fitch 11-4 w czwartej kwarcie, ale to nie wystarczyło, gdyż Hawks zdołał w finałowej rundzie prowadzić 40-22.

Prowadziła dla Fitch Chelsie Wheeler, która zdobyła 18 punktów. Jocelyn Jourdan zdobył 10 punktów.

Samair Colon zdobył 10 punktów dla Wschodu.

¯ URSULINE 72, BADGER 44: YOUNGSTOWN – Walczący Irlandczycy utrzymali Badgera jednym punktem w drugiej kwarcie i dziewięcioma w czwartej, gdy uderzyli w dwucyfrowe cyfry, by wycofać się i pokonać Braves.

Alayna Smith i Anisah Moorman prowadzili z odpowiednio 19 i 18 punktami. Cara McNally zbliżyła się do Ursuline z 13 punktami.

Calena Jablonski zdobyła 13 punktów dla Braves, a Katie Grexa dodała 10.

¯ STOW 54, CANFIELD 35: CANFIELD – Kardynałowie przez pierwsze trzy kwartały utrzymywali poniżej 10 punktów, odpierając pozaligowe rozgrywki ze Stow.

Alyssa Dill i Abby Muckleroy prowadziły Canfield z ośmioma punktami. Marissa Ieraci poszła za nią o szóstej.

¯ POLAND 66, GIRARD 37: POLAND – Buldogi przechodzą na 9-1 w roku i 4-0 na północno-wschodniej 8 po pokonaniu Girarda w poniedziałek.

Jackie Grisdale zdobył 23 punkty i prowadził Polskę. W nocy 12 zawodników reprezentujących Polskę zdobyło punkty.

Allison Durkin poprowadziła Indian o 11.

¯ STRUTHERS 54, JEFFERSON 41: STRUTHERS – Chloe Neider zdobyła 21 punktów dla Wildcats w ligowym zwycięstwie nad Jeffersonem.

Neider grał wysoko z Kaylei Shaffer, która dodała 11. Neider i Heike Kaurschill zdobyli po dwa trafienia spoza łuku.

¯ POŁUDNIOWA ZAKRES 67, HUBBARD 19: HUBBARD – Izzy Lamparty zdobył 25 punktów dla Raiders w wielkim zwycięstwie nad Hubbardem w poniedziałek wieczorem.

READ  InPost widzi w Polsce lepsze marże i nie planuje redukcji zatrudnienia w tym roku

Lamparty miał 25 punktów, a za nimi uplasowały się Lexi Giles i Gabby Lamparty, które zdobyły po 10 punktów.

South Range utrzymywał Hubbarda w dwucyfrowych liczbach co kwartał i utrzymywał je poniżej pięciu punktów przez pierwsze trzy kwartały.

¯ LIBERTY 65, CRESTVIEW 51: COLUMBIANA – Cztery lamparty osiągnęły dwucyfrowe zwycięstwo, gdy Liberty wygrał uliczne zwycięstwo nad Crestview.

Demi Watson prowadził zespół z 22 punktami. Cianna Smith zdobyła 17 punktów, Aaliyah Foster 14, a Allyson Jones 10.

Krista Perry prowadziła za Crestview, który zdobył 18 punktów. Mara Halas chodził w górę iw dół, gdy miała 12 lat.

¯ BROOKFIELD 59, CAMPBELL 36: CAMPBELL – W poniedziałek Brookfield był niepokonany po zwycięstwie Campbella.

Sophia Hook prowadziła Warriors z 13 punktami. Katie Gibson zdobyła 12, a Audrey Reardon dodała 11.

Cayla Marshall prowadziła Campbella z 19 punktami.

Brookfield awansował do 5: 0 rocznie i 2: 0 w lidze.

JACKSON-MILTON 50, SPRINGFIELD 46: NORTH JACKSON – wieloletni trener Jacksona Milton Pat Keney zdobył swoje 400. zwycięstwo w ekscytującym zwycięstwie nad Springfield.

Chelsea Williams prowadziła z Blue Jays z 15 punktami, a Kelsie Taylor podwoiła się z 12 punktami i 13 zbiórek.

Jacey Mullen prowadził Tigers z 19 punktami, a Kylee Kosek zbliżył się do Springfield z 11 punktami.

¯ WESTERN RESERVE 54, MINERAL RIDGE 18: MINERAL RIDGE – Błękitne Diabły utrzymały Mineral Ridge bezbramkowo po czwartym ligowym zwycięstwie w pierwszej kwarcie.

Olivia Pater prowadziła Western Reserve z 17 punktami, a Danielle Vuletich i Callie Steed dołożyły osiem.

Candice Miller przewodziła Baranom, gdy miała osiem lat.

¯ LEETONIA 50, LIZBONA 40: LIZBONA – Ella Gregorino zdobyła 24 punkty dla niedźwiedzi w zwycięstwie nad Lizboną i awansowała do 6-3 rocznie.

24 punkty Gregorino były szczytem meczu, a za nim znalazła się Samantha Schneider, która zdobyła 11 punktów.

READ  Kto powiedział, co w sporcie w ten weekend?

Na szczycie Błękitnych Diabłów był Parker Genthorne z 16 punktami.

¯ EAST PALESTINE 59, SOUTHERN 36: EAST PALESTINE – Joclyn Fristik zdobyła 26 punktów, aby poprowadzić Bulldogs do wielkiego zwycięstwa nad Southern.

Fristik zdobył 26 punktów. W protokole znalazła się Morgan Rutledge, który miał 12 punktów, i Payton Sherry, który zdobył 11 punktów.

Olivia Kerns prowadziła Indian z 14 punktami.

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

¯ EAST 44, HOWLAND 43: HOWLAND – The Golden Bears pokonali Howland 16:10 w czwartej kwarcie, aby wygrać Nail Bit.

John Clay prowadził East z 12 punktami, zdobywając trzy z ośmiu 3-punktowych punktów zespołu. Rueben Talley dodał dziewięć punktów.

Howland prowadził Anthony Massucci, który zdobył 15 punktów.

Obie drużyny mają teraz 1-2.

¯ HEARTLAND 66, LIZBON 54: COLUMBIANA – Trzy lwy osiągnęły dwucyfrowe wyniki, prowadząc Heartland Christian obok Lizbony w poniedziałek wieczorem.

Jonathan Bertovich i Steven Baker zdobyli po 17 punktów dla Lions na prowadzenie zespołu. Joey Donofrio zdobył 16 punktów.

Dwa Błękitne Diabły łącznie zdobyły 52 z 54 punktów zespołu. Blayne Brownfield strzelił 30, Ryan McCullough 22.