Connect with us

technologia

Najlepsze smartfony roku: billboard technologiczny firmy Sina 2020

Published

on

Sina to jeden z najpoczytniejszych magazynów internetowych w Chinach. A dziś to się udało ”Billboard technologiczny 2020coroczna ceremonia.

Najlepsze smartfony roku: najlepszy wyświetlacz

Billboard technologiczny mówi wielu liderom branży o erze technologii. Bardziej jednak interesują nas dwie nagrody – najbardziej poszukiwane międzynarodowe marki technologiczne i najbardziej obiecujący start-up roku. W segmencie smartfonów OnePlus 8 Pro otrzymał nagrodę w kategorii najlepszego wyświetlacza do smartfonów.

Patrząc na chińskich producentów smartfonów, OnePlus jest stosunkowo młody. Ale w krótkim czasie udało mu się zdobyć swoje miejsce w segmencie premium. Mając to na uwadze, OnePlus 8 Pro nadal poprawia wrażenia ze smartfona w oparciu o dojrzałą technologię. Ekran obsługuje rozdzielczość QHD +, częstotliwość odświeżania 120 Hz i 10-bitową gamę kolorów dla lepszej jakości.

Najlepsze smartfony roku: najbardziej innowacyjny smartfon

Z okazji dziesiątej rocznicy Xiaomi wypuściło Xiaomi Mi 10 Ultra. Ekran telefonu obsługuje wysoką częstotliwość odświeżania 120 Hz i dokładność kolorów JNCD <0,65. Jeśli chodzi o obrazowanie, ma dwie nowe technologie - podwójną, natywną ultra-dynamiczną technologię ISO Fusion i technologię progresywnego pojedynczego obrazu HDR. Mi 10 Ultra jednogłośnie pochwalił dobre wrażenia z nowej technologii pod względem innowacyjności.

Xiaomi Mi 1 Ultra - najlepszy smartfon roku

Najlepsze smartfony roku: najlepszy telefon z aparatem do selfie

Oprócz dwóch wspomnianych powyżej modeli, VIVO S7 otrzymał nagrodę za najlepszy telefon do selfie roku.

VIVO S7 - najlepszy smartfon roku

Przód telefonu kontynuuje gen super-beauty VIVO z serii S i zawiera 44-megapikselowy aparat główny PDAF z autofokusem i sub-szerokokątny aparat 105 °. Obsługuje tryb Super Night View 2.0, autofokus i funkcję ostrości dla ludzkiego oka, funkcję rozmycia, funkcję ostrości po zrobieniu zdjęcia i wiele więcej.

Najlepsze smartfony roku: najlepszy projekt

Seria OPPO Reno5 zdobyła nagrodę dla najlepiej zaprojektowanego smartfona roku.

Seria OPPO Reno5 ma nową opcję kolorystyczną od Galaxy Dream. Może prezentować różne kolory pod różnymi kątami i źródłami światła. Nowy wariant kolorystyczny dodaje świetlistego materiału do modułu aparatu i górnej części korpusu, który w ciemności może wydzielać blask podobny do robaka. OPPO Reno5 Pro jest wyposażony w baterię 4350 mAh, podczas gdy grubość ciała jest ustawiona na 7,6 mm, a waga to tylko 173 gramy. Ponadto telefon wykorzystuje proces gwiazda-diament zamiast procesu kryształ-diament. Według oficjalnych informacji poziom połysku powierzchni szkła wzrósł o 35% w porównaniu z poprzednią generacją.

READ  Google Pixel 5 vs Google Pixel 4: który flagowy model Androida jest odpowiedni dla Ciebie?

Najlepsze smartfony roku: najlepszy smartfon z najwyższej półki

HUAWEI Mate 40 RS Porsche Design został uznany za najlepszy smartfon premium roku.

Huawei Mate 40 RS Porsche Design - najlepszy smartfon roku

Konstrukcja Porsche Mate40 RS jest zgodna z tą samą symetryczną konstrukcją, co seria Mate40. Ale jest wyposażony w elementy stylistyczne Porsche, które nadają mu sportowy wygląd. Tył konstrukcji Porsche Mate40 RS jest wykonany z ceramiki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *