Connect with us

Zabawa

Dwayne Johnson, Leonardo DiCaprio na czele amerykańskiej listy filmów Netflix z 2021 r. »TechnoCodex

Published

on

Netflix Inc ogłosił we wtorek, że wyda w tym roku ponad 70 filmów dla swoich amerykańskich klientów z gatunku komedii, dramatu, rodziny i innych. To podkreśla rosnące znaczenie usług transmisji strumieniowej w branży filmowej.

Na liście Netflix znajduje się thriller kryminalny Red Notice z Ryanem Reynoldsem, Galem Gadotem i Dwayne Johnsonem, jeden z sześciu filmów akcji oraz film o napadzie zombie Army of the Dead reżysera Zacka Snydera. Wśród kilkunastu komedii jest Don’t Look Up z gwiazdorską obsadą Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Timothée Chalamet, Tyler Perry, Meryl Streep i nie tylko.

Wszystkie filmy z wyjątkiem czterech będą dostępne dla klientów Netflix w ponad 190 krajach. Dziesięć filmów jest w językach innych niż angielski. Dodatkowe filmy zostaną wydane na rynkach poza Stanami Zjednoczonymi.

Netflix konkuruje z grupą nowszych usług przesyłania strumieniowego oferowanych przez Walt Disney Co., AT&T Inc., Comcast Corp. i Apple Inc. wokół publiczności. Konkurencja wzrosła, gdy pandemia koronawirusa zamknęła kina i pozostawiła widzów w poszukiwaniu rozrywki.

Tempo wydawania przez Netflix więcej niż jednego filmu w tygodniu przyćmiewa tempo innych hollywoodzkich wytwórni. Z drugiej strony Disney planuje obecnie wypuścić w tym roku około dwóch tuzinów filmów w kinach i w serwisie streamingowym Disney +, w tym cztery filmy Marvel Studios i dwa Pixar.

Harmonogram Netflix 2021 obejmuje 18 dramatów, dziewięć thrillerów, osiem filmów animowanych i osiem romansów.

Inne godne uwagi tytuły to Musical Tick, Tick … BOOM w reżyserii Lin-Manuela Mirandy i Bruised, dramat, który jest pierwszym filmem wyreżyserowanym przez Halle Berry.

READ  Biologiczne bzdury 2020: Edyta Górniak nominowana do opinii o maskach
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *