Connect with us

technologia

Wild Rift, prawdopodobnie najlepsza gra MOBA na telefony komórkowe

Published

on

Wild Rift, prawdopodobnie najlepsza gra MOBA na telefony komórkowe

Tworzenie amerykańskiej otwartej bety dla League of Legends: Wild Rift był długiale teraz, gdy ta wersja beta jest już prawie dostępna, przejrzałem ją, aby zgłosić wyniki. Poniżej szczegółowo opisałem wszystkie ważne aspekty, takie jak wydajność, sterowanie i zarabianie, a nawet poświęciłem czas na nagranie 48-minutowego wideo z rozgrywki, aby każdy mógł dokładnie zobaczyć, co ta otwarta beta ma do zaoferowania, gdy zostanie uruchomiona w poniedziałek. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się wszystkiego o nadchodzącej amerykańskiej wersji beta Wild Rift, ten przydatny przewodnik jest dla Ciebie.

Instruktaż

Podobnie jak większość gier mobilnych, Wild Rift oferuje wymuszony samouczek i jest zdecydowanie niezbędny dla tych, którzy są nowicjuszami w gatunku MOBA. To skomplikowana gra, ale początkowy samouczek dobrze wyjaśnia podstawy. Jednak wiele rzeczy nie zostało wyjaśnionych od początku. Dlatego minimalny poziom wcześniejszej wiedzy jest pomocny w zrozumieniu, jak gatunek działa mechanicznie. Ostatecznie jest to gra, która wymaga pewnych badań, jeśli chcesz być konkurencyjny, ale zwykli gracze powinni być w stanie idealnie łączyć swój sposób. Tylko nie spodziewaj się, że jako pierwszy wygrasz tak wiele gier online.

Dodatkowe tutoriale zawsze dostępne, miły akcent

Fajną rzeczą jest to, że możesz w dowolnym momencie wrócić do dwóch samouczków wymuszonego uruchamiania. Dostępnych jest również siedem opcjonalnych samouczków, które obejmują takie rzeczy, jak blokada celu, przyciski stworów / rewolwerów, blokada portretu i rewolwer. Przynajmniej Riot rozumie, że do optymalnej gry wymagana jest powieść wiedzy, a gracze mogą w razie potrzeby zagłębić się w te samouczki. Jest nawet tryb ćwiczeń dla tych, którzy chcą bawić się swoimi bohaterami, aby poznać głębszą mechanikę.

graficzny

Pulpit

Nie wiem, czy opisałbym grafikę Wild Rift jako imponującą, ale są kolorowe i zdecydowanie wykonują swoją pracę. Ponieważ grafika nie jest szczególnie szczegółowa, gra działa płynnie, więc rzadko zauważyłem przeskakiwane klatki lub opóźnienia, co jest imponujące w przypadku mobilnej gry online.

READ  Samsung Galaxy S25 Ultra otrzymuje inną konstrukcję ramki dla lepszej ergonomii

Po lewej stronie znajduje się grafika wysokiej jakości, po prawej wydajność

Gdy zagłębisz się w ustawienia Wild Rift, przekonasz się, że masz trzy opcje grafiki. Możesz grać z wysokiej jakości grafiką ograniczoną do 30 fps, a możesz grać z niższą wydajnością przy 60 fps. Możesz nawet wybrać opcję niestandardową (tutaj znajduje się obsługa nadchodzących 90 klatek na sekundę i 120 klatek na sekundę), aby wybrać preferowane ustawienia. Jest to bardzo łatwe do zauważenia, ponieważ Android ma szeroką gamę urządzeń, z których wszystkie działają inaczej. Oczywiście, jeśli kręcisz z prędkością 60 klatek na sekundę lub wyższą, potrzebujesz potężnego telefonu.

Ustawienia grafiki

Sterownica

Standardowy układ do sterowania ekranem

Elementy sterujące na ekranie dotykowym oferują dokładnie to, czego można się spodziewać. Mają kciuk po lewej stronie i przycisk ataku po prawej. Dostępnych jest o wiele więcej przycisków dla potężniejszych ataków. Niestety nie ma wsparcia dla fizycznych kontrolerów, więc każdy będzie musiał zadowolić się kontrolkami na ekranie dotykowym.

Na szczęście Riot oferuje mnóstwo opcji w ustawieniach, aby dostosować te elementy sterujące na ekranie. Możesz nie tylko w pełni dostosować układ przycisków według rozmiaru i położenia, ale także dostosować ustawienia, takie jak orientacja i aparat, dzięki czemu możesz zdecydowanie dostosować się do treści swojego serca, aby znaleźć idealne ustawienia sterowania, które pasują do Twojego stylu gry.

Wszystkie opcje sterowania

Styl gry

48 minut czasu gry; Pierwsza połowa to 30 klatek na sekundę, środkowa to ustawienia (20:05), a druga połowa to 60 klatek na sekundę (28:28)

Powyżej możesz obejrzeć długi film z rozgrywki, który nagrałem, abyś mógł dokładnie zobaczyć, jak działa i działa wersja beta Wild Rift. W istocie jest to 3-liniowa MOBA, która oferuje rozgrywkę 5v5 PvP. W otwartej wersji beta do wyboru jest pięć trybów. Pierwsza połowa powyższego wideo przedstawia rozgrywkę w trybie kooperacji vs. AI (nagrana przy 30 klatkach na sekundę z grafiką wysokiej jakości), a druga połowa pokazuje normalne dopasowanie w akcji (nagrane przy 60 klatkach na sekundę z wydajną grafiką ). Gracze mogą również wybrać grę w samouczku, trybie rankingowym lub niestandardowym. Aby odblokować mecze rankingowe, musisz osiągnąć poziom 10.

READ  Wymagania dotyczące masek w sklepach Apple Store dla klientów w wielu stanach

Jeśli chodzi o postęp, odblokujesz nowych bohaterów i walutę w grze, którą łatwiej kupić, grając. Jak dotąd Riot wykonał dobrą robotę, równoważąc rzeczy. Nigdy nie czułem, że jako niezależny gracz nie mam wystarczającej liczby postaci do wyboru i wszystkie były na równym poziomie, więc nigdy nie czułem, że jestem w jakikolwiek sposób powstrzymywany.

Oczywiście matchmaking jest wielkim zwolennikiem Wild Rift i nawet podczas moich testów (przed wydaniem US Open Beta) udało mi się znaleźć mecze w ciągu minuty lub dwóch od rozpoczęcia amerykańskiej bety w poniedziałek. Jak dotąd umiejętności graczy były wyrównane. Jest więcej niż prawdopodobne, jak udało mi się wygrać mecz PvP w drugiej połowie powyższego wideo z rozgrywki.

Jak dotąd w grze dostępnych jest około 61 postaci, z których każda ma własny zestaw umiejętności. Chociaż nie mogę powiedzieć, jak dobrze każdy z nich jest zbalansowany, wszystkie dostępne mi postacie czuły się przydatne na swój sposób. Idealnie więc, niezależnie od twojego poziomu umiejętności lub stylu gry, powinno być kilku bohaterów, którzy cię pociągają.

Naprawdę, moim jedynym problemem z rozgrywką jest to, że gry trwają 15-20 minut, co nie działa dobrze na platformie typu „pic-up-and-play”, takiej jak mobilna. Na pewno nie wyciągniesz szybkiego meczu czekającego w rzędzie w sklepie spożywczym. Ale dla tych, którzy szukają „prawdziwych” wrażeń z gier mobilnych, Wild Rift ma coś, co jest bardzo zbliżone do wersji na komputery PC i z pewnością zadowoli wieloletnich fanów League.

Zarabianie

Jeśli uważasz, że zarabianie jest w porządku w wersji League of Legends na PC, nie będziesz mieć żadnych problemów z konfiguracją Wild Rift. Możesz kupować nowe postacie za dwa różne rodzaje waluty w grze. Jedną zarabiasz w grze (powoli), drugą możesz kupić od razu. Dlatego Wild Rift obejmuje zakupy w aplikacji o wartości do 99,99 USD za sztukę. Punkty IAP służą do kupowania waluty, za którą można kupić dowolny przedmiot w grze. Na szczęście te przedmioty są kosmetyczne, więc Wild Rift nie pojawia się teraz jako loteria.

READ  Wojna na Ukrainie zachęca kochającą węgiel Polskę do ochrony klimatu

Wiele różnych sposobów wydawania pieniędzy

Końcowe przemyślenia

Osobiście nie jestem wielkim fanem MOBA, ale nawet ja mogę przyznać, że League of Legends: Wild Rift wyprzedza resztę, przynajmniej na urządzeniach mobilnych. Byłem pod wrażeniem moich testów z Wild Rift. Rozgrywka jest płynna, głębia treści jest niezwykła, a jakość materiałów wprowadzających jest na najwyższym poziomie. Riot oczywiście poświęcił wiele uwagi Wild Rift, co jest rzadkim zjawiskiem w grach mobilnych. Jeśli więc jesteś podobny do mnie i zawsze zastanawiasz się, gdzie są dobre gry mobilne, League of Legends: Wild Rift wydaje się być gotowa zmierzyć się z każdą inną mobilną grą MOBA z zapałem. Oczywiście jest jeszcze bardzo wcześnie, a Wild Rift jest nadal w fazie beta, co oznacza, że ​​w przyszłości sytuacja może się zmienić. Ale na razie mogę śmiało polecić ludziom wypróbowanie otwartej bety Wild Rift, gdy jutro wyląduje w Stanach Zjednoczonych.

League of Legends: Wild Rift
League of Legends: Wild Rift

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *