Connect with us

technologia

Losowe: Gotowe! Wszystkie poziomy Super Mario Maker zostały ukończone przed wyłączeniem Wii U z Internetu

Published

on

Losowe: Gotowe!  Wszystkie poziomy Super Mario Maker zostały ukończone przed wyłączeniem Wii U z Internetu
Obraz: Nintendo

Na początku tygodnia ujawniliśmy, jak wyszkolona grupa zadaniowa o nazwie „Team 0%” próbowała ukończyć wszystkie poziomy społeczności w oryginalnej grze Super Mario Maker, zanim Nintendo zrezygnowało z funkcjonalności online na Wii U i 3DS 8 kwietnia 2024 r.

Chociaż celem było stworzenie ostatniego poziomu o nazwie „Przycinanie ziół”, od tego czasu historia nieco się zmieniła – twórca tego poziomu potwierdził, że było to „nielegalne przesłanie” (Dziękuję, OatmealDome). Dlatego ostatnim poziomem społeczności był właściwie „The Last Dance”, który został zaliczony przez „Yamada_SMM2”. 15 marca 2024 r.

Oznacza to, że wszystkie poziomy społeczności w grze zostały już ukończone. Misja wykonana! Oto część wypowiedzi zespołu stojącego za tą inicjatywą w aktualizacji:

„Przycinanie ziół było właściwie TAS (Speedrun wspomagany narzędziami), dzięki czemu „Ostatni taniec” jest ostatnim ukończonym poziomem!”

Aby osiągnąć ten punkt, od października ubiegłego roku społeczność Mario Maker musiała pokonać aż 25 000 niepokonanych poziomów. To po raz kolejny ogromne osiągnięcie!

To wszystko, ludzie! Usługi sieciowe Wii U i 3DS zostaną wyłączone w przyszłym miesiącu, w kwietniu. Jeśli musisz zrobić rzeczy na ostatnią chwilę, gdy usługa jest nadal aktywna, teraz jest czas na uruchomienie starszych urządzeń Nintendo. Więcej o wyłączeniu dowiesz się z naszego poradnika:

READ  Firma Apple wypuściła właśnie dwuportową ładowarkę USB-C o mocy 35 W, która może rozwiązać zagadkę GaN
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *